Yükleniyor Festivaller

Kocaeli Kısa Film Festivali

 1 Ekim @ 12:00 - 5 Ekim @ 23:30     Kocaeli

: /

Kocaeli Kısa Film Festivali 01-05 Ekim 2022 tarihlerinde sinemaseverlerle buluşuyor.

459013
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Kocaeli

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkısıyla hazırlanan Kısa Film Festivali’ne Kocaeli ev sahipliği yapacak. 2022 Ekim ayında Kocaeli’de ilki düzenlenecek olan festivalde, pek çok kısa filmin yanı sıra etkinlikler de yer alacak. Festival çerçevesinde en iyi film 15 bin TL ile ödüllendirilecek. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin en geç 10 Ağustos tarihine kadar dosyalarını “www.kocaelifilmfestivali.com” adresine iletmeleri gerekiyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleriyle gerçekleşecek Kocaeli Kısa Film Festivali Türkiye’den seçkin sanatçıların katılacağı, Öykülü-Kurmaca kategorisindeki filmlerin yarışacağı bir festival olacaktır. Festivalde yönetmen, sinema oyuncuları, yapımcı ve sinema eleştirmenlerinin katılımıyla çeşitli atölye çalışmaları, sempozyum ve etkinlikler organizasyonda yer alacaktır.

Özer Feyzioğlu’nun ana jüri başkanlığını yaptığı festivalin jüri üyeleri ise Hüseyin Avni Danyal, Nedim Saban, Can Sipahi, Ümmü Burhan, Nilgün Öneş, Bedir Acar, Barış Sarhan, Kadri Beran Taşkın, Raşit Ağzıkara, Nurullah Tuncer, Benal Tairi ve Doç. Dr. Mehmet Arslantepe gibi önemli isimlerden oluşuyor.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Kocaeli Film Festivali Kocaeli Kısa Film Festivali Kısa Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
1 Ekim @ 12:00
Bitiş:
5 Ekim @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Kocaeli / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar