Yükleniyor Festivaller
Çevrimiçi Festival
  • Bu festival geçti.

Afyonkarahisar Caz Festivali

 28 Kasım 2020 - 30 Kasım 2020
Çevrimiçi Festival
    Afyon

: / / /

Festival Navigation

Afyonkarahisar Caz Festivali, 20. yılında yurt içi ve dünyadan caz sanatçılarını ağırlamaya hazırlanıyor.  Pandemi nedeniyle online ortamdan yayınlanacak olan konserler, 28-30 Kasım tarihleri arasında Afyonkarahisar Klasik Müzik ve Caz Derneği’nin web sitesi ve sosyal medya linklerinden izlenebilecek.

Aynı şekilde Festivalin önceden kayda alınmış okul söyleşileri bölümü de aynı adreslerden online olarak yayınlanacak.


Detaylar

Açılışı; online olarak, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un yapacağı konuşmasıyla başlayacak olan festivalde; Genel Sanat Yönetmenliği’ni Hüseyin Başkadem’in üstlendiği Afyonkarahisar Caz Festivali, 20. yılında yurt içi ve dünyadan önemli caz sanatçılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Pandemi nedeniyle online ortamdan yayınlanacak olan konserler, 28-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Afyonkarahisar Klasik Müzik ve Caz Derneği’nin web sitesi ve sosyal medya linklerinden izlenebilecek. Aynı şekilde Festivalin önceden kayda alınmış okul söyleşileri bölümü de aynı adreslerden on-line olarak yayınlanacak.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Afyon

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
28 Kasım 2020
Bitiş:
30 Kasım 2020
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.afyonklasikmuzikvecazdernegi.org.tr/
izle

Şehir

Afyon / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar