Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Zorlu PSM Caz Festivali

30 Nisan @ 12:00 - 5 Haziran @ 21:00 İstanbul

“Her müziğin cazı” söylemiyle efsane sanatçılardan, yetenekli genç müzisyenlere, keşfe açık yeni isimleri ve farklı müzik türlerinin sentezini yansıtan programıyla PSM Caz Festivali, bu yıl 30 Nisan- 5 Haziran tarihlerinde Zorlu PSM’de.

 


AÇIKLAMA

Bu yıl dördüncü kez dinleyicilerle buluşacak olan PSM Caz Festivali, 80’den fazla müzisyeni Zorlu PSM sahnelerinde ağırlamaya hazırlanıyor. “Her Müziğin Caz Festivali” mottosuyla 30 Nisan ile 5 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival, farklı müzik türlerinden meydana gelen bir sentezle müzikseverlere sıra dışı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

​​Caz müzik çatısı altında; blues, elektronik, etnik, funk, indie, klasik, pop, rock ve world müziğin heyecan verici isimlerini bir araya getirecek olan 4. PSM Caz Festivali, özel sahne şovları ve repertuvarlarıyla dinleyicilere farklı bir deneyim yaşatma düşüncesiyle hareket ediyor. Ayrıca festival bünyesinde yer alan yerli sanatçı ve grupların sadece PSM Caz Festivali’ne özel gerçekleştirecekleri münhasır projeler de orijinal bir dizi etkinlik olarak ön plana çıkıyor.

Billy Cobham, Hiromi, Yellowjackets, Salif Keita, Pet Shop Boys, Parov Stelar, Suede, Woodkid, Black Pumas, EOB (Radiohead – Ed O’Brien), Metronomy, Angel Olsen ve Jethro Tull The Prog Years bu yılın dikkat çeken isimleri olarak festivalde dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

PROGRAM

Festivalin programı için tıklayın.

Festival Resmi Sitesi
İstanbul

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?