Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Zorlu PSM Caz Festivali

 30 Nisan 2020 @ 12:00 - 5 Haziran 2020 @ 21:00     İstanbul

: /

“Her müziğin cazı” söylemiyle efsane sanatçılardan, yetenekli genç müzisyenlere, keşfe açık yeni isimleri ve farklı müzik türlerinin sentezini yansıtan programıyla PSM Caz Festivali, bu yıl 30 Nisan- 5 Haziran tarihlerinde Zorlu PSM’de.

 


İstanbul

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Bu yıl dördüncü kez dinleyicilerle buluşacak olan PSM Caz Festivali, 80’den fazla müzisyeni Zorlu PSM sahnelerinde ağırlamaya hazırlanıyor. “Her Müziğin Caz Festivali” mottosuyla 30 Nisan ile 5 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival, farklı müzik türlerinden meydana gelen bir sentezle müzikseverlere sıra dışı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

​​Caz müzik çatısı altında; blues, elektronik, etnik, funk, indie, klasik, pop, rock ve world müziğin heyecan verici isimlerini bir araya getirecek olan 4. PSM Caz Festivali, özel sahne şovları ve repertuvarlarıyla dinleyicilere farklı bir deneyim yaşatma düşüncesiyle hareket ediyor. Ayrıca festival bünyesinde yer alan yerli sanatçı ve grupların sadece PSM Caz Festivali’ne özel gerçekleştirecekleri münhasır projeler de orijinal bir dizi etkinlik olarak ön plana çıkıyor.

Billy Cobham, Hiromi, Yellowjackets, Salif Keita, Pet Shop Boys, Parov Stelar, Suede, Woodkid, Black Pumas, EOB (Radiohead – Ed O’Brien), Metronomy, Angel Olsen ve Jethro Tull The Prog Years bu yılın dikkat çeken isimleri olarak festivalde dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
30 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
5 Haziran 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar