Yükleniyor Festivaller

Yogakioo Festivali

 1 Ekim 2020 @ 12:00 - 4 Ekim 2020 @ 23:30     Antalya

: / /

5. Yogakioo Festivali 1-4 Ekim’de Çıralı Antalya’da gerçekleşecek.


Detaylar

Antalya Çıralı’da 1-4 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek 3 gece 4 günlük festival programı bu sene yine muazzam bir yelpazeye sahip! Asana dersleri, çakra çalışmaları, meditasyon, psikoterapi, aile dizimi, müzik, felsefe ve daha neler neler! Kaçırırsanız üzülürsünüz! Festival her seviye yoga pratiği yapanlar için uygundur.

Sizi çok heyecanlandıracak Festival ders programı ve tüm detaylar için TIKLAYIN!

Bu bilet 4 gün boyunca tüm festival programını kapsamaktadır. Konaklama ve ulaşım bilet fiyatına dahil değildir. Biletinizi aldıktan kısa bir süre sonra konaklama ile ilgili ekibimiz size e-mail yoluyla ulaşacaktır.

*Biletinizi aldıktan sonra Çıralı bölgesindeki dilediğiniz otel ve pansiyonda konaklamanızı ayarlayabilirsiniz. Çıralı bölgesi küçük bir alan olduğu için, her otel ve pansiyon Grand Aygün Otel’e yürüme mesafesindedir. Bizim önerimiz Aygün Pansiyon ve Orange Otel’dir.

*Bu festivalde tüm pandemi önlemleri uygulanmaktadır.

5. YogaKioo Festival Bileti ₺ 820,00

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Çıralı Kemer Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
1 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
4 Ekim 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.yogakiooturkiye.com/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar