Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İzmit Pişmaniye Festivali

 2 Ekim 2020 @ 12:00 - 4 Ekim 2020 @ 23:00     Kocaeli    Ücretsiz

: / / / /

12. İzmit Pişmaniye Festivali her yıl Ekim ayında Kocaeli İzmit’te gerçekleşmektedir.


Nerede?

Kocaeli

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

İzmit Belediyesi tarafından 3-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan İzmit 11. Pişmaniye Festivali programı içeriğini paylaşmak adına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, basın açıklaması gerçekleştirdi. Açıklamada pişmaniyeci esnafı da hazır bulundu. Katılımcılara İzmit pişmaniyesi ikram edildi. “Pişmaniyeyi daha güzel tanıtacağız bu festival bir başlangıç” diyen Başkan Hürriyet, “Hakkıyla tanıtacağız, bir günlük eğlence olarak değil. Sadece ülke değil uluslararası alana tanıtmak istiyoruz. Pişmaniye İzmit’imize özgü bir tatlıdır. Şehrimizi ulusal ve uluslararası alanda temsil ediyor. Bu sembol tatlımızı yurt içinde ve yurt dışı alanda tanıtmak ve pazarlama çabası içindeyiz. Şehrimizde ki pişmaniye üreticileriyle de birlikte hareket etmek istedik” ifadelerini kullandı.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
2 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
4 Ekim 2020 @ 23:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Kocaeli / Türkiye

İlçe

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar