Yükleniyor Festivaller

We Are One: A Global Film Festival

 29 Mayıs 2020 @ 00:30 - 7 Haziran 2020 @ 23:30     Online    Ücretsiz

: / / /

YouTube; Cannes, Sundance ve Tribeca’dan organizatörlerle ortaklaşa düzenlediği yeni film festivalinin programını duyurdu. We Are One: A Global Film Festival (Biz Biriz: Küresel Bir Film Festivali) 29 Mayıs Cuma günü başlayacak ve 100’den fazla film ücretsiz izlenebilecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Film seçimine yardımcı olan diğer festivaller arasında Berlin, Venedik ve Toronto yer alıyor. Program günlük olarak güncellenecek.

Tribeca Enterprises ve Tribeca Film Festivali Kurucu Ortağı ve CEO’su Jane Rosenthal yaptığı açıklamada, “Festival ortaklarımız ve YouTube’un ortak çabalarını bu hafta dünyayla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Birlikte, her festivali bu denli özel kılan incelikli tarz varyasyonlarını özlü bir şekilde yansıtan cazip bir program hazırlayabildik. We Are One: A Global Film Festival, izleyicilere sadece film sanatını değil, izlediğimiz her hikayeyi bu kadar unutulmaz kılan benzersiz nitelikleri de kutlama fırsatı sunacak.

Program 35’ten fazla ülkeden 23 kurmaca film, 8 belgesel film ve 70’ten fazla belgesel içeriyor.

Ücretsiz izlenebilecek içerikler arasında Francis Ford Coppola ve Steven Soderbergh, Jane Campion ve Claire Denis, Bong Joon-ho ve Parazit’teki başrol oyuncusu Song Kang-ho da dahil olmak üzere yönetmenlerle sayısız birebir sohbet var.

29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında YouTube‘da gerçekleştirilecek festivale şu linkten erişebilirsiniz.

Festival süresince toplanan tüm gelir Kovid-19 yardım fonlarına aktarılacak.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Mayıs 2020 @ 00:30
Bitiş:
7 Haziran 2020 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Online / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar