Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller We Are One: A Global Film Festival
  • Bu festival geçti.
:

We Are One: A Global Film Festival

29 Mayıs 2020 @ 00:30 - 7 Haziran 2020 @ 23:30
Online Ücretsiz

YouTube; Cannes, Sundance ve Tribeca’dan organizatörlerle ortaklaşa düzenlediği yeni film festivalinin programını duyurdu. We Are One: A Global Film Festival (Biz Biriz: Küresel Bir Film Festivali) 29 Mayıs Cuma günü başlayacak ve 100’den fazla film ücretsiz izlenebilecek.


Nerede?Detaylar

Film seçimine yardımcı olan diğer festivaller arasında Berlin, Venedik ve Toronto yer alıyor. Program günlük olarak güncellenecek.

Tribeca Enterprises ve Tribeca Film Festivali Kurucu Ortağı ve CEO’su Jane Rosenthal yaptığı açıklamada, “Festival ortaklarımız ve YouTube’un ortak çabalarını bu hafta dünyayla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Birlikte, her festivali bu denli özel kılan incelikli tarz varyasyonlarını özlü bir şekilde yansıtan cazip bir program hazırlayabildik. We Are One: A Global Film Festival, izleyicilere sadece film sanatını değil, izlediğimiz her hikayeyi bu kadar unutulmaz kılan benzersiz nitelikleri de kutlama fırsatı sunacak.

Program 35’ten fazla ülkeden 23 kurmaca film, 8 belgesel film ve 70’ten fazla belgesel içeriyor.

Ücretsiz izlenebilecek içerikler arasında Francis Ford Coppola ve Steven Soderbergh, Jane Campion ve Claire Denis, Bong Joon-ho ve Parazit’teki başrol oyuncusu Song Kang-ho da dahil olmak üzere yönetmenlerle sayısız birebir sohbet var.

29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında YouTube‘da gerçekleştirilecek festivale şu linkten erişebilirsiniz.

Festival süresince toplanan tüm gelir Kovid-19 yardım fonlarına aktarılacak.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Başlangıç:
29 Mayıs 2020 @ 00:30
Bitiş:
7 Haziran 2020 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Online
Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon