Yükleniyor Festivaller

Kapadokya Film Festivali

 29 Mayıs 2020 @ 12:00 - 3 Haziran 2020 @ 21:00     Nevşehir

: / /

Bu yıl ilk kez yapılacak olan Kapadokya Film Festivali 29 Mayıs-3 Haziran’da gerçekleştirilecek


Detaylar

Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenecek Kapadokya Film Festivali için çalışmalara başlandı. Altı gün sürecek festival, 29 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında, Türk ve dünya sinemasından seçkin filmler ve birbirinden değerli isimleri, Nevşehirli sinemaseverlerle buluşturacak.

Nevşehir Belediyesi önemli bir uluslararası organizasyonu daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Belediye, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Kapadokya’yı sinema sektörünün cazibe merkezlerinden biri haline getirecek Kapadokya Film Festivali için çalışmalara başladı. 29 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında ilki gerçekleştirilecek Kapadokya Film Festivali, bölgenin eşsiz coğrafyası ve kültüründen aldığı ilhamla, yurt içi ve yurt dışından seçkin filmler ve çok sayıda önemli sinemacıyı Nevşehir’de bir araya getirecek.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Nevşehir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Mayıs 2020 @ 12:00
Bitiş:
3 Haziran 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://nevsehir.bel.tr/

Şehir

Nevşehir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar