Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Pera Masal Festivali

 28 Mayıs 2020 @ 10:00 - 30 Mayıs 2020 @ 17:00     İstanbul

: / /

Pera Eğitim Kurumları ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki öğrencilere “Kendi Masalını Kendin Anlat” diyerek onların hayal kurma, kurgulama, yazıya dökme ve ifade etme becerilerini geliştirmek ve desteklemek amacıyla 28-30 Mayıs 2020’de “3. Pera Masal Festivali” düzenlemeyi planlamaktadır.


Nerede?

İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

“Gençlerimizin hayal gücü gerçek bir hazinedir. İçinde bulunduğumuz dijital çağda teknolojinin yanlış ve gereksiz kullanılması bu hazineye zarar vermektedir. Bu nedenle masallar ve masal anlatıcılığı son derece önem kazanmaya başlamıştır. 30senedir kültür ve sanat faaliyetlerine odaklanmış bir kurum olarak, yazılan çizilen ve kurgulanan tüm eserlerin ardında bulunan bu incelikli ve derin hayal gücünün öneminin altını çizmek; öğrencilerimizi yüreklendirmek ve onlara ilham vermeyi amaçlıyoruz. Bu Festivalle onların geleceklerine ışık tutacağımıza inanıyoruz.

Festivalde “Büyüklerden Masallar” konseptinde profesyonel masal anlatıcılarının performansları, sunumları, workshopları ve gösterileri olacaktır. “KüçüklerdenMasallar” konseptinde ise masal festivaline katılan masal anlatmayı seven, herkese ve her yaşa açık Masal Günlerinde katılımcı olarak masallarını anlatacaklardır.”

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
28 Mayıs 2020 @ 10:00
Bitiş:
30 Mayıs 2020 @ 17:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar