Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Meze Festivali

 18 Ekim 2019 @ 19:00 - 19 Ekim 2019 @ 23:30     Antalya    225 TL

: / /

3. Uluslararası Meze Festivali, 18-19 Ekim’de Akra Hotels Antalya’da sizlerle…


Detaylar

Gastronomi dünyasının saygın işletmelerini bir araya getirecek olan 3. Uluslararası Meze Festivali için geri sayım başladı. Yoğun ilgi gören ilk iki senenin ardından gastronomi meraklıları, 18 Ekim Cuma günü bir kez daha Antalya, Akra’da bir araya gelecek.

Akra Hotels tarafından düzenlenen festival, Türkiye’nin en geniş kapsamlı meze festivali olma özelliğini taşıyor. Festival; Antalya’dan Kaş’a, İstanbul, Ankara ve Urla’dan Ordu’ya kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip gastronomi dünyasının saygın işletmelerine ait birbirinden güzel lezzetleri, mezeseverlerin beğenisine sunacak. Yurtiçinde öne çıkan birçok mekanın yurtdışından da işletmeler  festivalde yer alacak.

Eğitime ve gençlerin gelişimine önem veren Barut Ailesi, bu sene festivalde bir ilke imza atarak, Akdeniz Üniversitesi için de festival alanında bir stant sağlayarak, genç yeteneklere kendilerini gösterebilmeleri için fırsat sunacak.

19 Ekim Cumartesi günü Festival kapsamında gerçekleşecek gurme – yazar Mehmet Yaşin’in konuk olarak katılacağı Akra Talks sohbetinde misafirlerine ve Antalyalılara keyifli bir gün yaşatacak.

18 Ekim’de yerli ve yabancı pek çok profesyonelin yanı sıra gezgin ve lezzet tutkunlarını ağırlayacağımız 3. Uluslararası Meze Festivali sizleriunutamayacağınız bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.


Program

Festivalde yer alan aşçılarla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Akra Hotels Muratpaşa Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
18 Ekim 2019 @ 19:00
Bitiş:
19 Ekim 2019 @ 23:30
Ücret:
225 TL
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://mezefestivali.com/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar