Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Klarnet Festivali

 13 Kasım 2022 @ 18:00 - 17 Kasım 2022 @ 23:30     İstanbul

: / / /

11. Uluslararası Klarnet Festivali 13-17 Kasım tarihlerinde İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecek.


Nerede?

Atlas 1948 Beyoğlu İstiklal Caddesi İstanbul

Kim Düzenliyor?

NOTİST Media & Event       TOİSAD      

Detaylar

devamını oku... kapat

11. Uluslararası Klarnet Festivali, 13-17 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Festivalde Niyaz feat. Azam Ali, Vassilis Saleas Serkan Çağrı ve Kerem Görsev Trio Band feat. Elif Çağlar gibi usta isimlerin grupları sahne alacak.

Ülkemizin önde gelen klarnet virtüözlerinden Serkan Çağrı’nın sanat direktörlüğünü üstlendiği, Toplum İçin Sanat Derneği tarafından düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteklediği 11. Uluslararası Klarnet Festivali için heyecanlı bekleyiş başladı.

Türkiye’nin sayılı festivalleri arasına adını yazdıran ve her sene birbirinden değerli usta isimleri sanatseverler ile buluşturan etkinlik, bu sene de yerli ve yabancı birçok sanatçıyı müzik tutkunlarıyla buluşturacak.

Gerçekleşecek konserlerle eşsiz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanan 11. Uluslararası Klarnet Festivali, 13-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Atatürk Kültür Merkezi ve Ankara CSO Ada Yerleşkesi Ana Salonu’nda binlerce kişiyi ağırlayacak.

Niyaz feat. Azam Ali, Vassilis Saleas & Serkan Çağrı ve Kerem Görsev Trio Band feat. Elif Çağlar gibi usta isimlerin oluşturduğu gruplar, unutulmaz konserlere imza atacak.Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Klarnet Festivali Uluslararası Klarnet Festivali

Detaylar

Başlangıç:
13 Kasım 2022 @ 18:00
Bitiş:
17 Kasım 2022 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar