Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Uluslararası Klarnet Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Uluslararası Klarnet Festivali

13 Kasım 2022 @ 18:00 - 17 Kasım 2022 @ 23:30

11. Uluslararası Klarnet Festivali 13-17 Kasım tarihlerinde İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecek.


Nerede?

Atlas 1948 Beyoğlu İstiklal Caddesi İstanbul

Detaylar

11. Uluslararası Klarnet Festivali, 13-17 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Festivalde Niyaz feat. Azam Ali, Vassilis Saleas Serkan Çağrı ve Kerem Görsev Trio Band feat. Elif Çağlar gibi usta isimlerin grupları sahne alacak.

Ülkemizin önde gelen klarnet virtüözlerinden Serkan Çağrı’nın sanat direktörlüğünü üstlendiği, Toplum İçin Sanat Derneği tarafından düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteklediği 11. Uluslararası Klarnet Festivali için heyecanlı bekleyiş başladı.

Türkiye’nin sayılı festivalleri arasına adını yazdıran ve her sene birbirinden değerli usta isimleri sanatseverler ile buluşturan etkinlik, bu sene de yerli ve yabancı birçok sanatçıyı müzik tutkunlarıyla buluşturacak.

Gerçekleşecek konserlerle eşsiz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanan 11. Uluslararası Klarnet Festivali, 13-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Atatürk Kültür Merkezi ve Ankara CSO Ada Yerleşkesi Ana Salonu’nda binlerce kişiyi ağırlayacak.

Niyaz feat. Azam Ali, Vassilis Saleas & Serkan Çağrı ve Kerem Görsev Trio Band feat. Elif Çağlar gibi usta isimlerin oluşturduğu gruplar, unutulmaz konserlere imza atacak.Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Klarnet Festivali Uluslararası Klarnet Festivali
Başlangıç:
13 Kasım 2022 @ 18:00
Bitiş:
17 Kasım 2022 @ 23:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon