Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

 11 Kasım 2019 @ 12:00 - 17 Kasım 2019 @ 21:00     Bilecik

: /

Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali her yıl Kasım ayında yapılmaktadır.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bilecik

Bilecik Belediyesi tarafından her yıl verilen ve tiyatroyla özdeşleşen ''Kristal Çınar Onur Ödülleri'' ile kültür ve sanat hayatına kök salan Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali kapsamında, 2004 yılından bu güne kadar, Sadri Alışık Tiyatrosu, Nejat Uygur Tiyatrosu, Müjdat Gezen Tiyatrosu, Levent Kırca Oya Başar Tiyatrosu, Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu, Asuman Dabak Tiyatrosu, Bursa Devlet Tiyatrosu, Enis Fosforoğlu Tiyatrosu, Abdullah Şahin Tiyatrosu, İstanbul Kraliyet Tiyatrosu, Hadi Çaman Tiyatrosu, Kent Tiyatrosu gibi tiyatroda dev kadrolarda yer alan yüzü aşkın oyuncuyu tiyatroseverler ile buluştuğu gibi bu yıl uluslararası düzeyde gerçekleştirilen festival kapsamında yeni oyun ve tiyatro ekipleri Bilecik'te ağırlayacak.

Kültür ve Sanat Şehri Bilecik’te; 2004 yılında temelleri atılan Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali kapsamında bugüne kadar; tiyatroda duayen isim ''Kristal Çınar Ödülleri'' taktim edilirken, bu yıl da sürpriz ve yeni isimler Kristal Çınar Ödüllerine sahip olacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
17 Kasım 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.bilecik.bel.tr/

Şehir

Bilecik / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar