Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

 11 Kasım 2019 @ 12:00 - 17 Kasım 2019 @ 21:00     Bilecik

: /

Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali her yıl Kasım ayında yapılmaktadır.


Bilecik
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Bilecik Belediyesi tarafından her yıl verilen ve tiyatroyla özdeşleşen ”Kristal Çınar Onur Ödülleri” ile kültür ve sanat hayatına kök salan Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali kapsamında, 2004 yılından bu güne kadar, Sadri Alışık Tiyatrosu, Nejat Uygur Tiyatrosu, Müjdat Gezen Tiyatrosu, Levent Kırca Oya Başar Tiyatrosu, Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu, Asuman Dabak Tiyatrosu, Bursa Devlet Tiyatrosu, Enis Fosforoğlu Tiyatrosu, Abdullah Şahin Tiyatrosu, İstanbul Kraliyet Tiyatrosu, Hadi Çaman Tiyatrosu, Kent Tiyatrosu gibi tiyatroda dev kadrolarda yer alan yüzü aşkın oyuncuyu tiyatroseverler ile buluştuğu gibi bu yıl uluslararası düzeyde gerçekleştirilen festival kapsamında yeni oyun ve tiyatro ekipleri Bilecik’te ağırlayacak.

Kültür ve Sanat Şehri Bilecik’te; 2004 yılında temelleri atılan Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali kapsamında bugüne kadar; tiyatroda duayen isim ”Kristal Çınar Ödülleri” taktim edilirken, bu yıl da sürpriz ve yeni isimler Kristal Çınar Ödüllerine sahip olacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bilecik Festivali Bilecik Tiyatro Festivali Tiyatro Festivali Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali Tiyatro Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
17 Kasım 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Bilecik / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar