Yükleniyor Festivaller

Floral Fest Wedding

 9 Kasım 2019 @ 10:00 - 11 Kasım 2019 @ 20:00     İzmir

: /

Floral Fest Wedding Kasım ayında İzmir Arena’da düzenleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İzmir Arena İzmir

Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz? Sizin de cevabınız evet ise; Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle de tasarımın harmanlandığı harika bir festival fikrimiz var! Şehrin tarihi dokusu tuvaliniz, doğanın en güzel renklerini barındıran çiçekler paletiniz, hayalleriniz ise fırçanız olacak!

<strong>Çiçekten bir festival!</strong>
Bu sene de şehrin merkezinde çiçeklerle buluşmaya hazır mısınız? Aynı tarihte Hıdırellez olduğunu unuttuk mu sanıyorsunuz? Hayallerimizi renklendiren, bizi doğayla buluşturan bu festivalde istedik ki çiçekten dileklerimiz gerçek olsun ve bu seneyi hep birlikte çiçek gibi geçirelim! Çiçekli bir festivali gelin hep beraber kutlayalım.

Türkiye’de çiçekçiler ve butik tasarımcıları bir araya getiren festival, rüya gibi bir düğün isteyenlere rengârenk seçenekler sunuyor. ‘İzmir Arena'da ilk özel konsept olan Floralfest Wedding, 9 ve 11 Kasım tarihlerinde katılımcılarını bekliyor. Hayalini kurduğunuz düğününüzün büyüleyici renge sahip çiçeklerle donatılmasını veya özel gününüzün kır bahçelerindeki atmosferi aratmayacak tarzda olmasını istiyorsanız bu festivalde sizler için düzenlenmiş bir birinden farklı özel tasarım ürünler bulunuyor. Dünya evine girecek gelin ve damat adaylarına ilham vermeyi amaçlayan Florafest Wedding, tasarım sanatları, özel atölyeler, tadım etkinlikleri, gün boyu müzik ve çiçek performanslarıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. Festivalin kombine bilet fiyatı 62 TL. Günlük giriş fiyatı ise 23 TL. Biletler Biletix'te...

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
9 Kasım 2019 @ 10:00
Bitiş:
11 Kasım 2019 @ 20:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.floralfest.com.tr/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar