Yükleniyor Festivaller

Sound Ports İstanbul

 8 Kasım 2019 @ 12:00 - 10 Kasım 2019 @ 23:30     İstanbul    51 TL

: / / /

Şehre ve şehrin alt kültürlerine, disiplinler ve kültürlerarası paylaşımlara ve pozitif düşünmeye adanmış bağımsız sanat, kültür ve müzik festivali Sound Ports İstanbul’un dördüncüsü 8-9-10 Kasım’da gerçekleşiyor!


Detaylar

Gülbabamusic ve Atamert Productions olarak 4. edisyonunu düzenlediğimiz Sound Ports bu sene, 8 – 9 – 10 Kasım’daKadıköy sokaklarına yayılıyor!  Kendine Has desteğiyle, Kadıköy Sahne, Moda Sahnesi, Arkaoda mekan partnerliğinde gerçekleşecek festivalimizde “Kozmik Birliktelik” ile bir araya geliyoruz.

Sınırları kabul etmeyen ve farklı türlerin, çeşitli kültürlerin ve değişik üretim alanlarının buluşmasını hedefleyen Kozmik Birliktelik ile bu sene; Türkiye, Suriye, İsrail, İngiltere, Viyana, Polonya, Münih gibi çeşitli coğrafyalara uzanıyoruz. Etnik varyasyonları tadacağımız festivalde yerli ve yabancı sanatçılar, sanat kolektifleri ve inisiyatifleri, radyocular, bağımsız plak şirketleri, dergiler, müzisyenler, dj’ler ve multi-disipliner sanatçılar ile arka sokağında, aşağıki mahallende ve en sevdiğin mekanlarda bir arada olacağız, aramıza katıl!

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
bomontiada Şişli İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
8 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
10 Kasım 2019 @ 23:30
Ücret:
51 TL
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
https://www.soundports-ist.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar