Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Sound Ports İstanbul

 8 Kasım 2019 @ 12:00 - 10 Kasım 2019 @ 23:30     İstanbul    51 TL

: / / /

Şehre ve şehrin alt kültürlerine, disiplinler ve kültürlerarası paylaşımlara ve pozitif düşünmeye adanmış bağımsız sanat, kültür ve müzik festivali Sound Ports İstanbul’un dördüncüsü 8-9-10 Kasım’da gerçekleşiyor!


Nerede?

bomontiada İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Gülbabamusic ve Atamert Productions olarak 4. edisyonunu düzenlediğimiz Sound Ports bu sene, 8 – 9 – 10 Kasım’daKadıköy sokaklarına yayılıyor!  Kendine Has desteğiyle, Kadıköy Sahne, Moda Sahnesi, Arkaoda mekan partnerliğinde gerçekleşecek festivalimizde “Kozmik Birliktelik” ile bir araya geliyoruz.

Sınırları kabul etmeyen ve farklı türlerin, çeşitli kültürlerin ve değişik üretim alanlarının buluşmasını hedefleyen Kozmik Birliktelik ile bu sene; Türkiye, Suriye, İsrail, İngiltere, Viyana, Polonya, Münih gibi çeşitli coğrafyalara uzanıyoruz. Etnik varyasyonları tadacağımız festivalde yerli ve yabancı sanatçılar, sanat kolektifleri ve inisiyatifleri, radyocular, bağımsız plak şirketleri, dergiler, müzisyenler, dj’ler ve multi-disipliner sanatçılar ile arka sokağında, aşağıki mahallende ve en sevdiğin mekanlarda bir arada olacağız, aramıza katıl!

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
8 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
10 Kasım 2019 @ 23:30
Ücret:
51 TL
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar