Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Trakya Müzik Festivali

 3 Ağustos 2023 @ 15:00 - 6 Ağustos 2023 @ 23:30     Edirne

: / / / /

Trakya’nın en büyük müzik festivali 3-4- 5-6 Ağustos 2023’de Saros Körfezi’nde!


Nerede?

Erikli Sahili Keşan Edirne


Detaylar

devamını oku... kapat

“Her yıl olduğu gibi 2023’de de Deniz, kum, güneş ve sevdiğin grup ve sanatçılar Trakya Müzik Festivali’nde…

Trakya Bölgesinde düzenlediği bir çok başarılı festival ve etkinliğe imza atan EDN Organizasyon ve Aziz Gül Organizasyon  iştirakleri ile Trakya Organizasyon bu yaz da siz müzikseverleri Saros Körfezi’nde sınırsız eğlenceye davet ediyor.


Program

3 Ağustos Perşembe
Haluk Levent
Sagopa Kajmer
Emir Can İğrek
Yeni Türkü
Ceren Gündoğdu

4 Ağustos Cuma
Duman
Cem Adrian
Güneş
Ogün Sanlısoy
Retrobüs

5 Ağustos Cumartesi
Athena
Zakkum
Motive
Gökçe
Samet Kurtuluş

6 Ağustos Pazar
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Nil Karaibrahimgil
Sefo
Mavi Gri
Mary Jane

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 3.5

Your page rank:


Erikli Müzik Festivali Trakya Müzik Festivali Trakya Müzik Festivali Erikli Müzik Festivalleri Rock Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
3 Ağustos 2023 @ 15:00
Bitiş:
6 Ağustos 2023 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Edirne / Türkiye

İlçe

Keşan

İlgili Festivaller

1 Yorum

  • Ali Altay Cevapla

    🤬OKU. OKU!!!! BEN BU KADAR GERİZEKALICA YAPILAN BİR ORGANİZASYON GÖRMEDİM. BU ORGANİZASYON SAHİBİ KESİNLİKLE BİR DAHA BU İŞE KALKIŞMASIN. SABAH 7 CİVARINDA KUYRUĞA GİRDİK. ÖĞLEN 12 YE KADAR HERKES GÜNEŞİN ALTINDA BEKLEDİ. İÇERİYE BİR BARDAK SU DAHİ GETİRMENİZE İZİN VERİLMİYOR.. ÇÜNKÜ DIŞARIDA 2 TL OLAN SUYU İÇERİDE 7 TL SATIYORLAR. PERSONELLERİ GÜVENLİKLERİ HEMEN HEPSİ AYRI BİR HAVADA. İÇERİDE ESNAFLAR VAR YEMEK İÇMEK İÇİN. GİDİYORSUN PARA GEÇMİYOR JETON ALACAKSIN. JETON KUYRUĞUNA GİR KART GEÇMİYOR DİĞER KASAYA GİT. ORDA POS CİHAZI YOK DİĞERİNE GİT DERKEN ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN ZORUNDA OLDUĞUN JETONU ALMAN ÇOK UZUN SÜRÜYOR. SONRA GİDİP JETONU UZATIP BİR SU DİYORSUN ADAM DANA DİYOR Kİ BİZDE JETON GEÇMİYOR. SUCUK EKMEK HESABI ÖDEMEK İÇİN PARA UZATIYORSUN DİYOR Kİ PARA GEÇMİYOR JETON. AYRICA İÇERİDEKİ ESNAFLARIN NEREDEYSE TAMAMI KATILIMCILARI S.KMEYE ÇALIŞIYOR. YARIM PORSİYON OLARAK YEDİĞİMİZ SOKAK PİLAVINI BURADA TAM PORSİYON OLARAK 40 TL SATIYORLAR. ORYALAMA 7 BİN KİŞİ KATILIYOR SADECE 3 ERKEK TUVALETİ 3 KADIN TUVALETİ VAR. ÜSTELİK LEŞ GİBİ VE DUŞ ALMAK İÇİN SICAK SU YOK. ELEKTRİK KESİNLİKLE VERİLMİYOR ÇÜNKÜ ELEKTRİK STANDI VAR. GÜNDE 40 TL KARŞILIĞINDA TELEFONUNU ŞARJA TAKABİLİYORSUN. YAKLAŞIK BİN ADET ÇADIR VAR AMA GÖLGE OLARAK EN FAZLA 59 ÇADIR KURTULUYOR KALANI TAMAMEN GÜNEŞİN ALTINDA KONAKLAMAK ZORUNDA. ŞARKILAR GÜZEL. DENİZ GÜZEL. BAŞKA DA BİR BOK YOK. S.KTIKÇE S.KYORLAR. HARAM ZIKKIM ZEHİR OLSUN….

Yorum Bırakın