Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

SPX Skate Fest

 21 Haziran 2021 @ 12:00 - 18:00     İstanbul

: /

SPX Skate Fest 21 Haziran 2021 Pazartesi günü Beşiktaş Kaykay Alanı’nda.Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Spor tutkunlarını 30 yılı aşkın süredir en iyi outdoor, extreme spor, tenis ve koşu malzemeleri ile buluşturan ve zengin ürün koleksiyonuyla kaykaycıların bir numaralı adresi olan SPX, 21 Haziran Dünya Kaykay Günü’nü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul’un desteğiyle bir kaykay festivaline dönüştürecek.

Kaykay sporunun dinamizm ve coşkusunu, müzik ve eğlence ile buluşturacak organizasyon, kaykayseverlere unutulmaz bir gün yaşatacak. SPX Kaykay Takımı’nın gösteri yapacağı organizasyona, Red Bull da “Mind the Gap” kaykay gösterileri ve DJ’iyle renk katacak. Pazartesi günü saat 12.00’te başlayacak olan SPX Skate Fest, akşam 18.00’e kadar sürecek.

Bir kaykay workshop’unun da düzenleneceği festival kapsamında 16.30’da gerçekleştirilecek kaykay yarışında ilk üç sıraya giren katılımcılar ise benzersiz hediyelerin sahibi olacak.

Kaykay hediyelerinin yanı sıra Quiksilver’dan tişörtler, Casio G Shock’tan saatler ve toplamda 5.000 TL’lik hediye çeki, dereceye giren kaykaycıları bekliyor olacak. Ayrıca destekçi markalar da katılımcılarla sürpriz hediyelerini buluşturacak.

21 Haziran 2021 Pazartesi, Beşiktaş Kaykay Alanı, 12.00 – 18.00

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


SPX Skate Fest Spor Festivalleri

Detaylar

Tarih:
21 Haziran 2021
Saat:
12:00 - 18:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar