Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Manisa Çiçek Festivali

 22 Haziran 2021 - 28 Haziran 2021     Manisa

: /

Manisalıların özlemle beklediği 28. Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Manisa Çiçek Festivali 22-27 Haziran tarihleri arasında yapılacak fuar ve festival, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezinde kapılarını ziyaretçilere açacak. SNS Fuarcılık tarafından büyük bir titizlikle organize edilen fuara maskesiz giriş yapılmayacak.


Nerede?

Manisa Fuar Merkezi Manisa


Detaylar

devamını oku... kapat

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen Manisa Bitki ve Çiçek Festivali hem katılım hem de ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Çoğunluğu Türkiye’nin çiçek başkenti İzmir’in Bayındır ilçesinden katılımcıların oluşturduğu festival bu yıl da Manisa Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini binbir renk ve kokuyla karşılayacak.

Melisa, Gül, Begonvil, Limon Çiçeği, Gül, Gavura, Japon Gülü, Leylandi, Yasemin, Şimşir, Pitos, Gold Kaplan, Kekik, Lavanta, Biberiye, Ful yasemin, Lavantin, Mazı, Mandevilla Çiçeği, Berberis, Ateşdikeni, Mercanköşk, Mine, İnci Çiçeği, Nergis, Bodrum Papatyası, Çeşme Papatyası, Sarı Papatya, Euryops, Ateş, Kadife, Fesleğen, Süs Domatesi, Alisyum, Vervene, Begonya, Cam Güzeli ve daha nice çeşitlilikte ürünler Manisa Çiçek Festivali’nde sizleri bekliyor.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:


Manisa Çiçek Festivali Manisa Çiçek ve Bitki Festivali Çiçek Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
22 Haziran 2021
Bitiş:
28 Haziran 2021
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Manisa / Türkiye

İlçe

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın