Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller

Şaymana Festival

7 Ağustos @ 12:00 - 9 Ağustos @ 23:30 Mersin Bilet Al

Şaymana Festival 7-9 Ağustos tarihleri arasında Mersin Şaymana Konaklama Tesisleri’nde…


AÇIKLAMA

Toroslar’ın Eteğinde 1500 Rakımda Doğa Kültürü ve Sanatı Bir Araya Getiren Şaymana Festivali, Geçtiğimiz 5 Sene Boyunca Olduğu Gibi Bu Sene de Müzik ve Doğa’nın Birlikte Keyfini Çıkarma Fırsatı Sunuyor. 3 Günlük Festival Programında Tanınmış Grup ve Sanatçıları Dinlemenin Yanısıra, Birbirinden Keyifli Açıkhava Etkinlikleri de Sizleri Bekliyor.

Sen de Geç Kalmadan Biletini Al, #ruhuolanfestival’in Bir Parçası Ol!

Bilinmesi Gerekenler:
– 12 yaş ve altı ücretsizdir.
– Festival alanına dışarıdan yiyecek & içecek getirmek yasaktır. Festival alanında ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi

İnsan Kütüphanesi işbirliği ile Toros dağlarının tepesinde 1600 rakımda müzik, kütüphane, açıkhava sinema, söyleşi gibi farklı etkinlikleri bir araya getirem Şaymana Festival Temmuz ayında Mersin/Arslanköy’de tekrardan doğa ve sanatı bir araya getiriyor.


Şaymana Festival Temmuz ayında Şaymana Konaklama Tesisleri’nde…

İnsan Kütüphanesi işbirliği ile Toros dağlarının tepesinde 1600 rakımda müzik, kütüphane, açıkhava sinema, söyleşi gibi farklı etkinlikleri bir araya getirem Şaymana Festival 27-28-29 Temmuz 2018 tarihlerinde Mersin/Arslanköy’de tekrardan doğa ve sanatı bir araya getiriyor.

27 Temmuz Cuma

Can Bonomo
Sahterakı
Bir Baba Indie DJ Set

28 Temmuz Cumartesi

Yeni Türkü
Sattas
Kolektif İstanbul
Bir Baba Indie DJ Set Part 2


Şaymana İçel (Mersin)

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?