Yükleniyor Festivaller

Şaymana Festival

 7 Ağustos 2020 @ 12:00 - 9 Ağustos 2020 @ 23:30     Mersin

: / / / /

Şaymana Festival 7-9 Ağustos tarihleri arasında Mersin Şaymana Konaklama Tesisleri’nde…


Detaylar

Toroslar’ın Eteğinde 1500 Rakımda Doğa Kültürü ve Sanatı Bir Araya Getiren Şaymana Festivali, Geçtiğimiz 5 Sene Boyunca Olduğu Gibi Bu Sene de Müzik ve Doğa’nın Birlikte Keyfini Çıkarma Fırsatı Sunuyor. 3 Günlük Festival Programında Tanınmış Grup ve Sanatçıları Dinlemenin Yanısıra, Birbirinden Keyifli Açıkhava Etkinlikleri de Sizleri Bekliyor.

Sen de Geç Kalmadan Biletini Al, #ruhuolanfestival’in Bir Parçası Ol!

Bilinmesi Gerekenler:
– 12 yaş ve altı ücretsizdir.
– Festival alanına dışarıdan yiyecek & içecek getirmek yasaktır. Festival alanında ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Şaymana İçel (Mersin)

İnsan Kütüphanesi işbirliği ile Toros dağlarının tepesinde 1600 rakımda müzik, kütüphane, açıkhava sinema, söyleşi gibi farklı etkinlikleri bir araya getirem Şaymana Festival Temmuz ayında Mersin/Arslanköy’de tekrardan doğa ve sanatı bir araya getiriyor.

Şaymana Festival Temmuz ayında Şaymana Konaklama Tesisleri'nde... İnsan Kütüphanesi işbirliği ile Toros dağlarının tepesinde 1600 rakımda müzik, kütüphane, açıkhava sinema, söyleşi gibi farklı etkinlikleri bir araya getirem Şaymana Festival 27-28-29 Temmuz 2018 tarihlerinde Mersin/Arslanköy’de tekrardan doğa ve sanatı bir araya getiriyor. 27 Temmuz Cuma Can Bonomo Sahterakı Bir Baba Indie DJ Set 28 Temmuz Cumartesi Yeni Türkü Sattas Kolektif İstanbul Bir Baba Indie DJ Set Part 2

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
7 Ağustos 2020 @ 12:00
Bitiş:
9 Ağustos 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,
Website:
https://www.instagram.com/saymanafest2020/

Şehir

Mersin / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar