Yükleniyor Festivaller
 • Bu festival geçti.

Hamak Festivali

 8 Ağustos 2020 @ 08:00 - 9 Ağustos 2020 @ 23:30     Bursa

: / / /

Hamak Festivali Ağustos ayında Bursa Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenecek.


Balat Atatürk Ormanı Bursa

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Dünyanın ilk ve tek hamak festivali olan Bursa Hamak Festivali, binlerce hamak severi her yıl Balat Atatürk Ormanı’nda bir araya getiriyor. Ücretsiz sanat atölyeleri ve nostaljik oyunlarla dolu dolu geçen festivalin ilk akşamında Poi gösterisiyle yer alan Mehmet Kandemir ve Norma Jooza katılımcıları muhteşem ışık görüntüleriyle büyüledi. Dinlenmeye ve eğlenceye doyan hamak severler ikinci günün akşamını ise Yazar Sunay Akın’ın keyifli gösterisi ile sonlandırdı.

Ağustos ayında Bursa Atatürk Balat Ormanı’nda gerçekleştirilecek olan Hamak Festivali çeşitli konser ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Bunun dışında; atölyeler, oyunlar, + 18 lounge area, gün batımı partileri, yazarlar, söyleşiler, müzik dinletileri, turnuvalar, hamak pazarı, yiyecek içecek ve tasarım stantları gibi geniş bir içeriğe sahip festival, tüm hamak severleri tembelliğe davet ediyor. 0 – 13 Yaş Ücretsizdir.Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bursa Hamak Festivali Hamak Festivali

Detaylar

Başlangıç:
8 Ağustos 2020 @ 08:00
Bitiş:
9 Ağustos 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Bursa / Türkiye

İlgili Festivaller

2 yorum

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Merhaba Engin Bey,
   Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederiz. Festivalin bilgilerini güncelledik. Eğer festivalin organizasyonunda görevliyseniz bize festivalinizin tüm güncellemeleriyle ilgili festtr.com@gmail.com ya da 0551 192 11 82 WhatsApp mesaj hattından ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Avatar