Yükleniyor Festivaller

Hamak Festivali

 7 Ağustos @ 08:00 - 8 Ağustos @ 23:30     Bursa

: / / /

Hamak Festivali Ağustos ayında Bursa Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenecek.

7916280
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Dünyanın ilk ve tek hamak festivali olan Bursa Hamak Festivali, binlerce hamak severi her yıl Balat Atatürk Ormanı’nda bir araya getiriyor. Ücretsiz sanat atölyeleri ve nostaljik oyunlarla dolu dolu geçen festivalin ilk akşamında Poi gösterisiyle yer alan Mehmet Kandemir ve Norma Jooza katılımcıları muhteşem ışık görüntüleriyle büyüledi. Dinlenmeye ve eğlenceye doyan hamak severler ikinci günün akşamını ise Yazar Sunay Akın’ın keyifli gösterisi ile sonlandırdı.

Ağustos ayında Bursa Atatürk Balat Ormanı’nda gerçekleştirilecek olan Hamak Festivali çeşitli konser ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Bunun dışında; atölyeler, oyunlar, + 18 lounge area, gün batımı partileri, yazarlar, söyleşiler, müzik dinletileri, turnuvalar, hamak pazarı, yiyecek içecek ve tasarım stantları gibi geniş bir içeriğe sahip festival, tüm hamak severleri tembelliğe davet ediyor. 0 – 13 Yaş Ücretsizdir.Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Balat Atatürk Ormanı Nilüfer Bursa

2019

<strong>3 Ağustos Cumartesi</strong>
Bülent Ortaçgil konseri

<strong>4 Ağustos Pazar</strong>
Can Gox konseri

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
7 Ağustos @ 08:00
Bitiş:
8 Ağustos @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.bursahamakfestivali.com/

Şehir

Bursa / Türkiye

Organizatör

Photo Graphica Network
Telefon:
(0533) 522 00 40
E-posta:
info@photographica.com.tr
Website:
http://www.photographica.com.tr

İlgili Festivaller

2 yorum

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Merhaba Engin Bey,
   Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederiz. Festivalin bilgilerini güncelledik. Eğer festivalin organizasyonunda görevliyseniz bize festivalinizin tüm güncellemeleriyle ilgili festtr.com@gmail.com ya da 0551 192 11 82 WhatsApp mesaj hattından ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Avatar