Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Leylek Festivali

 28 Haziran @ 12:00 - 29 Haziran @ 23:00     Bursa    Ücretsiz

: / /

Karacabey Belediyesi tarafından bu yıl 17. kez düzenlenecek olan ‘Uluslararası Leylek Festivali’, ‘leylek köyü’ olarak bilinen Eskikarağaç Mahallesi’nde yapılacak.

7883546
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Eskikarağaç Mahallesi Karacabey Bursa
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Bu yıl 17. kez düzenlenecek olan Uluslararası Leylek Festivali,‘leylek köyü’ olarak bilinen Karacabey’e bağlı Eskikarağaç Mahallesi’nde başlıyor. Festivale Türkiye’den ve dünyanın pek çok yerinden çok sayıda insanın katılması bekleniyor.

Cumartesi ve pazar günleri Uludağ Üniversitesi metro durağından ve ilçe meydanından Eskikarağaç Mahallesi’ndeki festival alanına ücretsiz otobüs seferleri yapılacak.

Festivalde çocuklar için atölyeler, hayvanat bahçesi standı, bando gösterileri, kuş tahnit salonu organizasyonu, kayık turları, survivor parkuru, mahallî ürünler standı, köylü pazarı, animasyon ve uluslararası leylek koşusu gibi faaliyetler yapılacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bursa Leylek Festivali Leylek Festivali Uluslararası Leylek Festivali

Detaylar

Başlangıç:
28 Haziran @ 12:00
Bitiş:
29 Haziran @ 23:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Bursa / Türkiye

İlçe

Karacabey

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar