Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Leylek Festivali

 22 Haziran 2019 @ 12:00 - 23 Haziran 2019 @ 23:00     Bursa    Ücretsiz

:

Karacabey Belediyesi tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan ‘Uluslararası Leylek Festivali’, ‘leylek köyü’ olarak bilinen Eskikarağaç Mahallesi’nde yapılacak.

 


Bursa

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

22-23 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek festivalle Karacabey, çocuklar ve yetişkinler için birbirinden eğlenceli pek çok faaliyete ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, festivalde Türkiye’nin efsane gruplarından Ayna Grubu da nostaljik şarkılarıyla sevenlerinin karşısında olacak.

Bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Leylek Festivali,‘leylek köyü’ olarak bilinen Karacabey’e bağlı Eskikarağaç Mahallesi’nde başlıyor. Festivale Türkiye’den ve dünyanın pek çok yerinden çok sayıda insanın katılması bekleniyor.

Cumartesi ve pazar günleri Uludağ Üniversitesi metro durağından ve ilçe meydanından Eskikarağaç Mahallesi’ndeki festival alanına ücretsiz otobüs seferleri yapılacak.


Program

Festivalde çocuklar için atölyeler, hayvanat bahçesi standı, bando gösterileri, kuş tahnit salonu organizasyonu, kayık turları, survivor parkuru, mahallî ürünler standı, köylü pazarı, animasyon ve uluslararası leylek koşusu gibi faaliyetler yapılacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
22 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
23 Haziran 2019 @ 23:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:

Şehir

Bursa / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar