Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Şavşat Veliköy Kar Güreşleri Festivali

 1 Şubat 2021 @ 12:00 - 21:00     Artvin

: / / /

Artvin her yıl ilginç Şubat ayında kar güreşi müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.

Şölen havasında geçen karşılaşmalara bu yıl Ardahan, Erzurum, İstanbul, Kocaeli, Tokat, Rize, Samsun ve Sivas dışında Gürcistan, İran ve Ukrayna’dan da toplam 174 sporcu katılacak. 1370 rakımlı Veliköy’de yapılacak müsabakalarda toplam 60 bin liraya yakın ödül dağıtılacak.

Artvin Valiliği, Şavşat Kaymakamlığı, Veliköy Muhtarlığı ve Veliköy Kültür ve Dayanışma Derneği iş birliğiyle bin 370 rakımlı köyde düzenlenecek olan güreşlere, Artvin’in yanı sıra Rize, Ardahan, Kocaeli, Tokat, Erzurum, İstanbul, Sivas ve Samsun illerinden ve Gürcistan, İran, Ukrayna ile Azerbaycan’dan pehlivanlar katılması bekleniyor.


Veliköy Artvin
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Şavşat Kar Güreşleri Festivali Şavşat Veliköy Kar Güreşleri Festivali Veliköy Kar Güreşleri Festivali Kar Festival

Detaylar

Tarih:
1 Şubat 2021
Saat:
12:00 - 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Artvin / Türkiye

İlçe

Yorum Bırakın

Avatar