Yükleniyor Festivaller

CNR Mersin Kitap Fuarı

 20 Şubat @ 10:00 - 28 Şubat @ 21:00     Mersin

: /

Mersin 6. Kitap Fuarı 20-28 Şubat tarihlerinde Yenişehir Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Türkiye’nin öncü fuar organizasyon firması CNR Holding, 20-28 Şubat 2021 Mersin CNR Kitap Fuarı’nda, Türkiye’nin her köşesinden kitapseverleri buluşturmaya hazırlanıyor

Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliği ve KOSGEB desteği ile düzenleniyor.

Pozitif Fuarcılık tarafından 12.500 metrekarelik alanda organize edilecek olan CNR Mersin Kitap Fuarı, 9 gün boyunca 500’ü aşkın imza gününün yanı sıra paneller ve söyleşilere de sahne olacak. 150 binin üzerinde kitapseverin ziyaret etmesi beklenen fuar bölgenin en önemli kültürel etkinliği olacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Yenişehir Fuar Merkezi İçel (Mersin)

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
20 Şubat @ 10:00
Bitiş:
28 Şubat @ 21:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://cnrmersinkitapfuari.com/

Şehir

Mersin / Türkiye

Organizatör

Pozitif Fuarcılık

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar