Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

CNR Mersin Kitap Fuarı

 20 Şubat 2021 @ 10:00 - 28 Şubat 2021 @ 21:00     Mersin

: /

Mersin 6. Kitap Fuarı 20-28 Şubat tarihlerinde Yenişehir Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.


Yenişehir Fuar Merkezi İçel (Mersin)
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Türkiye’nin öncü fuar organizasyon firması CNR Holding, 20-28 Şubat 2021 Mersin CNR Kitap Fuarı’nda, Türkiye’nin her köşesinden kitapseverleri buluşturmaya hazırlanıyor

Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliği ve KOSGEB desteği ile düzenleniyor.

Pozitif Fuarcılık tarafından 12.500 metrekarelik alanda organize edilecek olan CNR Mersin Kitap Fuarı, 9 gün boyunca 500’ü aşkın imza gününün yanı sıra paneller ve söyleşilere de sahne olacak. 150 binin üzerinde kitapseverin ziyaret etmesi beklenen fuar bölgenin en önemli kültürel etkinliği olacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


CNR Mersin Kitap Fuarı CNR Mersin Kitap Fuarı 2020 Mersin Kitap Fuarı Kitap Fuarları Kitap Günleri

Detaylar

Başlangıç:
20 Şubat 2021 @ 10:00
Bitiş:
28 Şubat 2021 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Mersin / Türkiye

İlçe

Yorum Bırakın

Avatar