Yükleniyor Festivaller

MilyonFest Mersin Erdemli

 13 Ağustos @ 12:00 - 16 Ağustos @ 23:30     Mersin

: / / / /

Milyonfest Mersin 13-16 Ağustos 2020 tarihlerinde Milyon Beach Erdemli’de eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor!

5209691
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla gerçek bir rock tatili deneyimi sunuyor! Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Beach Erdemli’de 4. kez gerçekleşecek MilyonFest Mersin, bu yıl Ağustos 2020’de düzenleniyor. 4 gün boyunca Türkiye’nin önde gelen sanatçılarına ev sahipliği yapacak MilyonFest Mersin müzikseverlere gerçek bir rock tatili deneyimi sunacak.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Milyon Beach Erdemli Erdemli İçel (Mersin)

Geçen yıl 3 gün boyunca Türkiye'nin önde gelen 21 sanatçısının yer aldığı Milyonfest Mersin bu yıl gün sayısını 4’e çıkartarak yüzde yüz müzik ve eğlence maratonunu uzatıyor. Müzikseverlere gerçek bir rock tatili deneyimi sunacak  Milyonfest Mersin 2018’e dair tüm ayrıntılar çok yakında  duyurulacak. Milyonfest Mersin; Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla ve Redbull’un katkılarıyla düzenlenecek. 15 Ağustos Perşembe Teoman Cem Adrian Pamela Gazapizm Eda Baba yirmi7 Aktör 16 Ağustos Cuma Athena Caze Moğollar Fatma Turgut Can Gox Nova Norda Ezgi Pekel 17 Ağustos Cumartesi Şebnem Ferah maNga Halil Sezai Umut Kuzey Sena Şener Hedonutopia The Family 18 Ağustos Pazar Duman Selda Bağcan Flört Bülent Ortaçgil Fuat Dolu Kadehi Ters Tut Altı

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
13 Ağustos @ 12:00
Bitiş:
16 Ağustos @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Mersin / Türkiye

İlgili Festivaller

6 yorum

 • Avatar
  Ahmet Cevapla

  Merhabalar. Ben kamp + kombine alacak iken yanlışlıkla kombine almışım. Durumu nasıl düzeltebiliriz.

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Satın aldığınız yer ile iletişime geçeceksiniz. Onlar size yardımcı olacaklardır.

 • Avatar
  Ayşenur Cevapla

  merhabalar yaş sınırı var mı

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Merhabalar. Bildiğimiz kadarıyla yaş sınırı belirtilmemiş festival için.

 • Avatar
  Reyya Cevapla

  Merhaba ,

  İnternet sayfası haricinde satış noktası varmı?

Yorum Bırakın

Avatar