Yükleniyor Festivaller

Milyon Beach Fest Erdemli

 13 Ağustos @ 12:00 - 16 Ağustos @ 23:30     Mersin    40 TL

: / / / / /

Milyon Beach Fest Mersin Erdemli’de 13-16 Ağustos 2020 tarihlerinde…

Haziran ayında yapılması planlanan Milyon Beach Erdemli Festivali ertelenmiştir.

Ülkemiz ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 nedeni ile 25-28 Haziran tarihlerinde Erdemli’de yapılması planlanan MİLYON BEACH FEST ERDEMLİ, 13-16 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan MİLYONFEST ERDEMLİ ile birleşmiştir.

Biletiniz 13-16 Ağustos Milyonfest Erdemli için geçerlidir.

7778571
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Detaylar

Kum, deniz ve müziğin bir arada olduğu, eğlencenin zirveye çıktığı Milyon Beach Fest Erdemli 2020 başlıyor!

Gün boyunca plajın tadını çıkarabileceğiniz Milyon Beach Erdemli’de festival coşkusunu yaşayacak, birbirinden ünlü sanatçılar ile doyasıya eğleneceksiniz…

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Milyon Beach Erdemli Erdemli İçel (Mersin)

Geçen yıl 3 gün boyunca Türkiye'nin önde gelen 21 sanatçısının yer aldığı Milyonfest Mersin bu yıl gün sayısını 4’e çıkartarak yüzde yüz müzik ve eğlence maratonunu uzatıyor. Müzikseverlere gerçek bir rock tatili deneyimi sunacak  Milyonfest Mersin 2018’e dair tüm ayrıntılar çok yakında  duyurulacak. Milyonfest Mersin; Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla ve Redbull’un katkılarıyla düzenlenecek. 12 Eylül Perşembe Mazhar Fuat Özkan Gripin Sagopa Kajmer Adamlar Niyazi Koyuncu TNK Kibrit Kutusu (keşif sahnesi) 13 Eylül Cuma Emre Aydın Can Bonomo Zakkum Ayben Dolu Kadehi Ters Tut In Hoodies Supernova (keşif sahnesi) 14 Eylül Cumartesi Mor ve Ötesi Pinhani Melek Mosso Sattas Tahribad-ı İsyan Simge Pınar The Family (keşif sahnesi) 15 Eylül Pazar Pentagram Pilli Bebek Pera Black Tooth Aga B Sails of Serenity Holy Shot (keşif sahnesi)

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
13 Ağustos @ 12:00
Bitiş:
16 Ağustos @ 23:30
Ücret:
40 TL
Festival Kategorisi:
, , , , ,

Şehir

Mersin / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar