Yükleniyor Festivaller

Magic Break

 22 Ekim 2020 @ 20:00 - 25 Ekim 2020 @ 00:00     Antalya

: /

Magic Break, 22-25 Ekim’de Antalya Manavgat Lykia World Hotel’de.


Detaylar

Beklediğiniz tüm güzel haberlerin ütopyası Magic Break, geçirdiğimiz günlerin yerini özgürce ve güvenle dans edeceğiniz, sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz, müziğin ritmine kendinizi dilediğiniz gibi bırakacağınız bir hafta sonunu sizlere müjdeliyor.

Lykia World’un 1 milyon metrekareye yayılan, yeşille mavinin buluştuğu coğrafyasında bu sene, sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliği için Magic Break yalnızca 1000 Magician’ı ağırlayacak.

Bin şanslı ruhun, 22-25 Ekim tarihinde bir araya geleceği, 3 farklı sahnede 40’tan fazla DJ’i dinleyebileceği ultra her şey dahil otel/çadır konseptli, Türkiye’nin en büyük bahar festivali Magic Break’in bilet satışları başladı!Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Lykia World Hotel Manavgat Antalya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
22 Ekim 2020 @ 20:00
Bitiş:
25 Ekim 2020 @ 00:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.magicbreaktr.com/

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar