Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Magic Break
  • Bu festival geçti.
:

Magic Break

20 Nisan @ 20:00 - 23 Nisan @ 23:30

Magic Break, 20-23 Nisan’da Antalya’da… Detaylar festivalin resmi internet sitesinde: https://www.magicbreaktr.com


Nerede?

Pegasos Hotel Alanya Antalya

Detaylar

Magic Break festivalinin tarihi, İstanbul’un patlayıcı bir rave sahnesinin temellerini atmaya başladığı 2005 yılına dayanıyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nden bir grup elektro müzik tutkunu, Türkiye’deki elektronik müzik kültürünü kutlamak için bir anlaşma yaptı.

Ve onlar sözlerini tutan türden insanlardı!

Sihirbazlar ilk kez Antalya’nın muhteşem plajlarından birine ve turkuaz Akdeniz’e bakan muhteşem bir sahil ortamında 4 gün boyunca bir araya geldi. Çok çeşitli ve sıra dışı yaratıcılıkları vardı; burayı birlikte dans etmelerine ve özgür olmalarına olanak tanıyan baştan çıkarıcı ve duygulandırıcı bir vahaya dönüştürdüler.

Festival o yıl binden fazla benzer düşünceye sahip kişi tarafından ziyaret edildi ve her katılımcının ortak performansa katkısı şaşırtıcıydı; Magic Break’i hem elektronik müziğin hem de eğlenceyi seven, müziği seven, dünyevi eylemlerin alışılmadık bir projesi olarak şekillendirdi. -sevgi dolu Sihirbazlar.

Magic Break, 2016 yılında büyük bir değişim yaşadı. Denize sıfır 113 bin metrekarelik ayrıcalıklı lokasyonda yer alan üç gösterişli otel binası, tek mekanda birleşerek eşi benzeri olmayan bir festival atmosferi yarattı. Festival alanına dağılmış bir dizi sanat ve ışık enstalasyonu, olağanüstü görsel gösteriler sunuyor. Keinemusik, Amelie Lens, Charlotte de Witte ve Stephan Bodzin gibi house, techno ve disco’nun en büyük ve en iyi isimlerinden bazıları atmosferi heyecan verici bir enerjiyle doldurdu. Magic Break, 2016 yılı Barış&Birlik temasıyla her şeyiyle, her parçasıyla mekânın, ışığın ve sesin sınırlarını araştırdı.

Başarı sonraki yıllarda da sürekli satışlarla devam etti ve bugün Magic Break, Türkiye’deki önemli bir elektronik festival destinasyonu olarak her raver’ın yapılacaklar listesinin başında yer alıyor. Elektronik müzik, yaşam tarzı ve deniz kenarı maceralarının 4 gün 3 gece süren uluslararası bir kutlamasıdır.Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Magic Break Magic Break Antalya Magic Break Festival Elektronik Müzik Festivalleri Gençlik Festivalleri Müzik Festivalleri
Başlangıç:
20 Nisan @ 20:00
Bitiş:
23 Nisan @ 23:30
Antalya
Antalya
Antalya, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon