Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İBB Çocuk Tiyatro Festivali

 12 Temmuz 2021 - 18 Temmuz 2021     İstanbul

: /

İBB Çocuk Tiyatro Festivali 12-17 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’un çeşitli yerlerinde…


İstanbul

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’nin özel tiyatrolarla dayanışmak için başlattığı “İstanbul’da Perdeler Kapanmasın” projesinde yer alan çocuk oyunları seyirciyle buluşuyor.

İBB Kültür Daire Başkanlığı’nın “Çocuk Tiyatro Festivali”, 12-17 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’un iki yakasında 10 ilçede yer alan parklarda kurulacak sahnelerde 40 oyun seçkisini çocuklara sunacak.

Bugün (12 Temmuz) Göztepe 60. Yıl Parkı ve Bağcılar Bölge Parkı’nda ilki gerçekleştirilecek etkinlikler; 13 Temmuz’da Kartal Çamlık Parkı- Arnavutköy Şehir Parkı’nda, 14 Temmuz’da Büyükada Atatürk Meydanı-Çamlık Erguvan Tepe Parkı’nda, 16 Temmuz’da Ümraniye Şehitlik Parkı-Başakşehir Hoşdere Millet Bahçesi’nde, 17 Temmuz’da Sultanbeyli Gölet Parkı- Zeytinburnu Çırpıcı Parkı’nda çocuklarla buluşacak.

Festivalde her gün 17.00- 20.40 saatleri arasında dört oyun sahnelenecek, oyun aralarında çocuklar için performanslar ve konserler yer alacak.

Etkinlik programı ile ilgili ayrıntıları; @İBB Kültür Sanat İnstagram, İBB Kültür Sanat Facebook, ibb_kultur Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.


Program

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Çocuk Tiyatro Festivali İBB Çocuk Tiyatro Festivali Çocuk Festivalleri Tiyatro Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
12 Temmuz 2021
Bitiş:
18 Temmuz 2021
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar