Yükleniyor Festivaller

İzmir Brunch Fest

 22 Mayıs - 23 Mayıs     İzmir

: / /

İzmir Brunch Fest, İzmir Kahvalı Festivali 22-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında BAYRAKLI LA Vie’de…

3101155
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Detaylar

Epsilon Fuar A.Ş olarak 22-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında BAYRAKLI LA Vie’de düzenleyeceğimiz İZMİR BRUNCH FEST, Türk ve dünya mutfağının kahvaltılık ve brunch lezzetlerini festival coşkusunda tüketicilerle buluşturacak.

Türk ve dünya mutfağının kahvaltılık ve brunch lezzetlerinin İzmir’deki buluşma noktası olacak festival, katılımcılarına ulaşılabilirlik, tanınırlık ve tercih edilme oranlarını arttıracakları, bölgedeki ticari işletmelerle bir arada olacakları; aynı zamanda da perakende gıda sektörü için hareket ve kazanç oluşturmayı hedefleyen bir organizasyondur.

“Sağlık için Kahvaltı” temalı İZMİR BRUNCH FEST yeni dönemde etkinlik ve brunch severlere tüm gün keyifli vakit geçirecekleri bir festival sunacak. Festival ziyaretçileri İZMİR BRUNCH FEST’te markalara ait ürünleri deneyimleyebilecek, çeşitli workshoplara katılabilecek, sahne alacak gruplarla eğlenecek, Chef alanında yapılacak etkinliklere katılabilecek, Food Court’da leziz yiyeceklerin tadına bakacak, deniz kenarında yer alan Relax Zone’da içeceklerini yudumlarken günbatımını izleyebilecekler.

La Vie Nouvelle’de gerçekleşecek İZMİR BRUNCH FEST saat 10.00-22.00 arasında iki boyunca 15.000 kişiyi ağırlayacaktır. Gerekli tüm tedbirlerin alınacağı festivalin biletleri mart ayında satışa sunulacaktır.

İZMİR BRUNCH FEST’te lezzetli ve keyifli bir gün geçirmek için alınan her bilet ile MAKE A WISH DERNEĞİ’ne katkı sağlayarak 3-18 yaş aralığındaki hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştiremeye destek olacağız.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
La Vie Nouvelle Bayraklı İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
22 Mayıs
Bitiş:
23 Mayıs
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.izmirkahvaltifestivali.com/

Şehir

İzmir / Türkiye

Organizatör

Epsilon Fuar A.Ş.

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar