Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Bir Yaz Gecesi Festivali
:

Bir Yaz Gecesi Festivali

4 Temmuz @ 18:00 - 20 Temmuz @ 23:30

Kundura Sinema ve Sahne’nin düzenlediği ve açık havada film ve konser programıyla Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlara davetiye çıkaran Bir Yaz Gecesi Festivali, Beykoz Kundura’da başlıyor.


Nerede?

Beykoz Beykoz Kundura İstanbul

Detaylar

Kundura Sinema ile Kundura Sahne’nin birlikteliğinde Beykoz Kundura’da düzenlenen Bir Yaz Gecesi Festivali, yedi yaşında.

İstanbullu sanatseverler için yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan Bir Yaz Gecesi Festivali, film ve müziğin uyumlu birlikteliğinden ilhâm alarak hazırlanan zengin programıyla Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlara evsahipliği yapıyor.

Beykoz Kundura’nın Kültür ve Sanat Direktörü S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanan festival; klasiklerden belgesellere, ödüllü yapımlardan canlı müzik eşliğinde sessiz filme uzanan zengin bir seçkiyi sinema tutkunlarıyla buluşturuyor.

Bu yıl 4-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Bir Yaz Gecesi Festivali’nin programı ile ilgili detaylar burada.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Bir Yaz Gecesi Festivali Açık Hava Festivalleri Film Festivalleri
Başlangıç:
4 Temmuz @ 18:00
Bitiş:
20 Temmuz @ 23:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon