Yükleniyor Festivaller

Bir Yaz Gecesi Festivali

 4 Temmuz 2024 @ 18:00 - 20 Temmuz 2024 @ 23:30     İstanbul

: /

Kundura Sinema ve Sahne’nin düzenlediği ve açık havada film ve konser programıyla Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlara davetiye çıkaran Bir Yaz Gecesi Festivali, Beykoz Kundura’da başlıyor.

18504793
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Nerede?

Beykoz Beykoz Kundura İstanbul

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Kundura Sinema ile Kundura Sahne’nin birlikteliğinde Beykoz Kundura’da düzenlenen Bir Yaz Gecesi Festivali, yedi yaşında.

İstanbullu sanatseverler için yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan Bir Yaz Gecesi Festivali, film ve müziğin uyumlu birlikteliğinden ilhâm alarak hazırlanan zengin programıyla Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlara evsahipliği yapıyor.

Beykoz Kundura’nın Kültür ve Sanat Direktörü S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanan festival; klasiklerden belgesellere, ödüllü yapımlardan canlı müzik eşliğinde sessiz filme uzanan zengin bir seçkiyi sinema tutkunlarıyla buluşturuyor.

Bu yıl 4-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Bir Yaz Gecesi Festivali’nin programı ile ilgili detaylar burada.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bir Yaz Gecesi Festivali Açık Hava Festivalleri Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
4 Temmuz 2024 @ 18:00
Bitiş:
20 Temmuz 2024 @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Beykoz

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar