Yükleniyor Festivaller

Bir Yaz Gecesi Festivali

 29 Temmuz @ 18:00 - 14 Ağustos @ 23:30     İstanbul

: /

Kundura Sinema ve Sahne’nin düzenlediği ve açık havada film ve konser programıyla Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlara davetiye çıkaran Bir Yaz Gecesi Festivali, 29 Temmuz’da Beykoz Kundura’da başlıyor.

5390975
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Beykoz Beykoz Kundura İstanbul

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

İstanbullu film ve müzik severlere Beykoz Kundura’nın tarihi atmosferinde ve Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlar yaşatan Bir Yaz Gecesi Festivali’nin 2022 tarihleri belli oldu.

Kundura Sinema ve Kundura Sahne’nin ortaklığında bu yıl altıncısı düzenlenecek festival, 29 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Cuma’dan Pazar’a, film ve müzik keyfine davet edecek.

S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanacak festival programında sinema tarihinin unutulmaz klasikleri açık havada perdeye gelirken, Eye Filmmuseum’un Sessiz Sinema küratörü Elif Rongen-Kaynakçı’nın danışmanlığında tasarlanan sessiz film programı da sürpriz müzisyen ve grupların canlı performansları eşliğinde gösterilecek.

Bir Yaz Gecesi Festivali’nin programı önümüzdeki haftalarda açıklanırken, biletleri de Haziran’dan itibaren beykozkundura.com adresinde satışta olacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bir Yaz Gecesi Festivali Açık Hava Festivalleri Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
29 Temmuz @ 18:00
Bitiş:
14 Ağustos @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Beykoz

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar