Yükleniyor Festivaller

Electronica Festival Istanbul

 1 Ekim @ 14:00 - 2 Ekim @ 23:00     İstanbul

: / /

Electronica Festival İstanbul, 1-2 Ekim tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde…

11874885
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Program

“Elektronik müzik tutkunlarını her yıl dans sahnelerinin en yeni ve en başarılı isimleriyle buluşturan Electronica Festival, 2021’yi yepyeni sürprizlerle karşılıyor!

1-2 Ekim’de ilk kez Zorlu PSM’e taşınacak olan Electronica Festival Istanbul, iki sahnede onlarca yıldız ismi bir araya getirirken bir yandan da katılımcılarına, seneler içinde tanınmasında kilit rol oynadığı festival kültürünün daha şehirli başka bir boyutunu sunmaya hazırlanıyor. 2004’ten bu yana 700’e yakın sanatçıyı ağırlamış olan festival için heyecanlı bekleyiş bir kez daha başlıyor.

Türkiye’nin en köklü elektronik müzik festivalinin 17. yılında siz de bu bitmeyen partide yerinizi alın! %100 Music presents Electronica Festival İstanbul 2020’ye dair güncel gelişmeler Electronica Festival ve FG 93.7 sosyal medya hesapları ile FG 93.7 frekansı ve fgdigital.tv’de. Her yıl 2 ayrı şehre uzanan Electronica Festival, bu yıl İstanbul tarihlerinin öncesinde 31 Temmuz—1-2 Ağustos arasında Fun Beach Çeşme’de.”Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Zorlu PSM İstanbul

Kurallar

- Festivalde 18 yaş sınırı vardır. - Tüm festival katılımcıları, festival bilekliğinin geçerlilik süresi boyunca bileklerinde kalmasından ve sağlamlığından sorumludur. Festival bileklikleri geçerlilik süresi boyunca çıkarılmamalıdır. Çıkarılan ve zarar gören bileklikler yenisiyle değiştirilmeyecektir. - Festival her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir. - Festival alanına dışarıdan yiyecek içecek getirilemez. - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. - Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. - Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek festival alanına almama hakkına sahiptir.

%100 Music presents Electronica Festival Istanbul 2019 13 Temmuz 14:00 - 00:00, After-Stage: 00:00 - 04:00 14 Temmuz 14:00 - 00:00 Life Park Türkiye’nin en uzun soluklu elektronik müzik buluşması Electronica Festival, 16. yılında merkezine doğayı alarak 13-14 Temmuz’da bu kez Life Park’ta. Elektronik müziğin tüm duraklarından en iyi ve en yeni örneklerin toplanmasıyla oluşturulan geniş kapsamlı line-up ile yazın tam ortasında 2 gün boyunca dansa doymaya hazır olun. %100 Music presents Electronica Festival Istanbul 2019’a dair güncel gelişmeler Electronica Festival ve FG 93.7 sosyal medya hesapları, electronicafest.com ve FG 93.7 frekansı ile fgdigital.tv’de. Her yıl 2 ayrı şehre uzanan Electronica Festival, bu yıl 13-14 Temmuz İstanbul buluşmasının ardından 12-13 Ağustos’ta Çeşme’de. Electronica Festival İstanbul, 28-29 Temmuz'da Kafes İstanbul'da gerçekleşecek. Türkiye’nin en büyük elektronik müzik buluşması Electronica Festival, 15 yıldır biriktirdiğimiz tüm anılara yenisini eklemek için 28-29 Temmuz tarihlerinde Kafes’te... Adana Twins, BOg, Carrot Green, Chaim, Denis Horvat, Extrawelt live, Fideles, Giorgia Angiuli live, Hyenah, Ilario Alicante, Jacob Groening, Janoma, Joachim Pastor live, Kangding Ray, La Fleur, Microtrauma, Ø [Phase], Pablo Fierro, Peter Schumann, Philipp Kempnich, Rampa, Rey & Kjavik, Rodriguez Jr. live, Stimming live, Super Flu, Superlounge, Tim Engelhardt live, Trikk, WhoMadeWho live, Woo York live, Worakls live Ali Efe Dinç, Alican, Batur, Birol Giray 'Beegee', Discolog, Efe Kantel, Ferhat Albayrak, Gadi Mitrani, Grafin, Jaffer, Mert Yücel, Mousike, Murat Uncuoğlu, Ömür Sarı, Rubsilent, Seko, Sertaç&Lilly, Sezer Uysal, Vildan Gündüz, Volkan Gündüz "2 gün boyunca elektronik müziğin en iyi ve en yenileriyle dans ettirecek %100 Music presents Electronica Festival Istanbul 2018’in ayrıntıları çok yakında Electronica Festival ve FG 93.7 sosyal medya hesapları ile FG 93.7 frekansı ve fgdigital.tv’de. Her yıl 2 ayrı şehre uzanan Electronica Festival, bu yıl 28-29 Temmuz İstanbul buluşmasının ardından 22-23 Ağustos’ta Çeşme’de." %100 Music presents Electronica Festival Çeşme 2018’e dair güncel gelişmeler Electronica Festival ve FG 93.7 sosyal medya hesapları ile FG 93.7 frekansı ve fgdigital.tv’de!

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
1 Ekim @ 14:00
Bitiş:
2 Ekim @ 23:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://electronicafest.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

Organizatör

Future Generation
Telefon:
(0212) 283 5050
E-posta:
info@futuregeneration.net
Website:
http://www.futuregeneration.net/

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar