Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çamlıdere Festivali

12 Temmuz @ 12:00 - 13 Temmuz @ 23:30 Ankara Ücretsiz

Çamlıdere Festivali Temmuz ayında düzenleniyor.


Festival tarihi henüz kesinleşmemiştir. Resmi festival tarihi açıklandığında FestTR'den ulaşabilirsiniz.

AÇIKLAMA

Her yıl düzenli olarak yapılan Büyük Çamlıdere festivali ve Aluçdağı Yağlı Güreşleri festivali Bu yılda 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde yapılacak. Geleneksel olarak düzenlenen Çamlıdere festivali 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü Sinsin gecesi ile başlayıp 14 Temmuz 2019 Pazar günü yağlı güreşler ve müzik şöleni ile devam edecek. Tüm Çamlıdereli Hemşehrilerimizi ve Çamlıdere sevdalılarını festivalimize bekliyoruz.


Çamlıdere Festivali 4-5 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek.

Uzun bir aradan sonra geçen yıl tekrar başlayan ve bu yılda devam ettirilen, Büyük Çamlıdere Festivali 04-05 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak.

04 Ağustos 2018 Cumartesi günü Geleneksel Sinsin ateşinin yanmasıyla başlayacak olan “Çamlıdere Festivali” 05 Ağustos günü Aluçdağı milli parkı içerisinde; yağlı güreşler, ağalık seçimleri, eğlence gösterileri ve yöresel sanatçıların konserleri ile devam edecek…

Bütün Çamlıdereli Hemşehrilerimizi ve Çamlıdere sevdalılarını Festivalimize davet ediyoruz.


Çamlıdere Ankara

Organizatör

Çamlıdere Belediyesi

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?