Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Antep Kısa Film Festivali

 11 Kasım 2022 @ 12:00 - 13 Kasım 2022 @ 23:30     Gaziantep

: /

3. Antep Kısa Film Festivali 11-13 Kasım’da Gaziantep Forum AVM Paribu Cineverse sinema salonlarında gerçekleşecek.


Nerede?

Antep Gaziantep


Detaylar

devamını oku... kapat

‘Gel ses ver!’ diyerek başladığımız serüvenimiz,  kısa film ilgilileri ve heveslilerini  Antep Kısa Film Festivali’nde üçüncü kez buluşturacak.

big bang ve berisi olarak Gaziantep’te kısa film üretimini arttırmak, kısa film ilgililerini bir araya getirerek yeni üretimlere vesile olmak arzusuyla 2016 yılında çıktığımız yolculuğumuzda kısa film gösterimleri ve kısa film çekimi gerçekleştirdik.

Bu yıl kısa film üretimine doğrudan katkı sağlamak için Ocak ayından bu yana ‘Yönetmenlik Üzerine’ atölyelerinde 16 kez katılımcılarımızla buluştuk. Bu eğitimi temel alan Kısa Film Yapım Eğitimini FilmAda Prodüksiyon ortaklığında gerçekleştiriyoruz.  Bu programda sinema profesyonellerinden Armağan Lale yapımcılık, Ceylan Özgün Özçelik yönetmenlik, Selda Taşkın kurgu ve Tunç Şahin senaryo yazma üzerine eğitimler veriyor.

​Antep Kısa Film Festivali  üçüncü kez 11-13 Kasım 2022 tarihlerinde Gaziantep sinema salonlarında gerçekleşecek.

​Antep Kısa Film Festivali’nde sinema ilgilileri ve profesyonellerinden oluşan bir jüri ile En İyi Kısa Kurmaca ve Kısa Belgesel Film ödülünü vereceğiz. Yarışma bölümüne seçilmiş her film 400 TL gösterim ücreti ve En iyi Kısa Kurmaca Film ve En İyi Kısa Belgesel Film Ödülü sahipleri de 6.000 TL maddi ödüle hak kazanacak.

Antep Kısa Film Festivali yarışmalarına başvurmak için son tarih 14 Ekim 2022.

Sizleri Antep Kısa Film Festivali’nde heyecanımızı paylaşmaya davet ediyoruz!

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Antep Festivali Antep Film Festivali Antep Kısa Film Festivali Film Festivali Kısa Film Festivali Film Festivalleri Kısa Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2022 @ 12:00
Bitiş:
13 Kasım 2022 @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Gaziantep / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar