Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İstanbul Komedi Festivali

 11 Kasım 2022 @ 18:00 - 12 Aralık 2022 @ 23:30     İstanbul

: / / /

İstanbul Komedi Festivali  bu yıl 11 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında tüm şehire kahkahayı getirecek…


Nerede?

BKM Mutfak UNIQ İstanbul İstanbul

Kim Düzenliyor?

BKM      

Detaylar

devamını oku... kapat

Türkiye’de mizahın trendlerini belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, Türkiye’nin ilk uluslararası komedi festivali olan “İstanbul Komedi Festivali”nin de yaratıcısıdır.

2016 yılından itibaren gerçekleştirdiği “İstanbul Komedi Festivali” kapsamında, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi ve en yeni isimlerini ağırlayan BKM, İstanbul kent kültürüne yepyeni dinamikler kazandırıyor. Her yıl değişen ve gelişen takvimiyle “İstanbul Komedi Festivali”, Dünya’nın pek çok ülkesinde süregelen uluslararası komedi festivalleri gibi uzun soluklu ve geleneksel bir yapıya zemin hazırlamış olmasının yanı sıra, komedinin her alanını kucaklayan bir platformla İstanbul’un uluslararası komedi festivalleri takviminde daimi yer almasını da hedeflemektedir.

Türkiye ve dünyadan bir çok ünlü ve genç komedyenin katılımı ile gerçekleşen festival, mizah temalı sergilerden keyifli komedi show’lara, özel konuklarla yapılan panellerden, komedi film gösterimlerine kadar geniş bir etkinlik yelpazesi sunmaktadır.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


İstanbul Komedi Festivali Komedi Festivali Komedi Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2022 @ 18:00
Bitiş:
12 Aralık 2022 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar