Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Flamenko Ankara Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Flamenko Ankara Festivali

7 Kasım 2022 @ 19:30 - 17 Kasım 2022 @ 23:30

Flamenko Ankara Derneği tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali 7-17 Kasım tarihlerinde müzikseverlerle buluşuyor.


Nerede?

Çankaya Ankara

Detaylar

Türkiye’nin ilk ve sürekli tek uluslararası festivali, Dünya çapında sürekliliği olan sekiz festivalden biri ve katılan farklı ülke zenginliği bakımından dünyada birinci festival olma özelliklerine sahip olan Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, her yıl İspanya Büyükelçiliği Kültür Ateşeliği’nin Flamenko Ankara Derneğiyle birlikte gerçekleştirmekte olduğu en büyük etkinlik. Ve bu özellikleri ile Türkiye ve Ankara’nın kültür sanat hayatında çok önemli bir renk… Festival dünya devlerini, gitar virtüözlerini ve dünya dans şampiyonlarını seyirci ile buluştururken, düzenlediği atölye çalışmalarıyla da bu isimlerden eğitim alma fırsatı yaratıyor.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Ankara Flamenko Festivali Flamenko Ankara Festivali Flamenko Festivali Uluslararası Flamenko Ankara Festivali Flamenko Festivalleri
Başlangıç:
7 Kasım 2022 @ 19:30
Bitiş:
17 Kasım 2022 @ 23:30
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon