Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Flamenko Ankara Festivali

 7 Kasım 2022 @ 19:30 - 17 Kasım 2022 @ 23:30     Ankara

: / / /

Flamenko Ankara Derneği tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Flamenko Ankara Festivali 7-17 Kasım tarihlerinde müzikseverlerle buluşuyor.


Çankaya Ankara

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Türkiye’nin ilk ve sürekli tek uluslararası festivali, Dünya çapında sürekliliği olan sekiz festivalden biri ve katılan farklı ülke zenginliği bakımından dünyada birinci festival olma özelliklerine sahip olan Uluslararası Flamenko Ankara Festivali, her yıl İspanya Büyükelçiliği Kültür Ateşeliği’nin Flamenko Ankara Derneğiyle birlikte gerçekleştirmekte olduğu en büyük etkinlik. Ve bu özellikleri ile Türkiye ve Ankara’nın kültür sanat hayatında çok önemli bir renk… Festival dünya devlerini, gitar virtüözlerini ve dünya dans şampiyonlarını seyirci ile buluştururken, düzenlediği atölye çalışmalarıyla da bu isimlerden eğitim alma fırsatı yaratıyor.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Ankara Flamenko Festivali Flamenko Ankara Festivali Flamenko Festivali Uluslararası Flamenko Ankara Festivali Flamenko Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
7 Kasım 2022 @ 19:30
Bitiş:
17 Kasım 2022 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Çankaya

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar