Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Alanya Uluslararası Caz Günleri

 24 Eylül 2020 @ 15:00 - 27 Eylül 2020 @ 23:30     Antalya    Ücretsiz

: / / /

Alanya Uluslararası Caz Günleri 24-27 Eylül tarihleri arasında Alanya Kızılkule’de düzenlenecek.


Nerede?

Kızılkule Antalya


Detaylar

devamını oku... kapat

Son yıllarda gerçekleşen kültürel ve sanatsal etkinliklerle Türkiye’nin önemli kültür-sanat şehirlerinden biri haline gelen Alanya, 4 gün boyunca caz müziğinin önemli ve usta isimlerine de ev sahipliği yapacak.

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 17’ncısı gerçekleşecek Alanya Uluslararası Caz Festivali, önemli isimlere ev sahipliği yapacak. Club Summer Garden, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Havana Club’ın katkıları, TRT Müzik, Dream TV, Dream Türk ve Radyo D’nin medya sponsorluğunda gerçekleşecek Alanya Uluslararası Caz Günleri, 17. Yaşını kutlayacak. Bugüne kadar Türkiye’den ve yurt dışından 300’ü aşkın sanatçıyı ağırlayan Alanya Uluslararası Caz Günleri bu yıl da yine dopdolu bir program ile sanatseverlerle buluşacak. 24-27 Eylül 2019 tarihleri arasında tarihi Kızıl Kule Meydanı’nda gerçekleşecek olan 17. Alanya Uluslararası Caz Günlerine bu yıl da dünya caz yıldızlarının katılımı ile unutulmaz anlar yaşatacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
24 Eylül 2020 @ 15:00
Bitiş:
27 Eylül 2020 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Antalya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar