Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali

 13 Eylül @ 12:00 - 31 Ekim @ 23:30     Kıbrıs

:

20. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali 13 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında sizlerle.Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali 20 yaşında.
2003 yılından bugüne ülkemizden ve dünyanın bir çok ülkesinden tanınmış sanatçıları, orkestra, koro,opera, bale ve toplulukları on binlerce sanatsever izleyicimiz ile Salamis Antik Tiyatro, Girne Kalesi, Bellapais Manastırı, Otello Kalesi, Girne Amfi Tiyatro… gibi tarihi mekanlarımızda gerçekleştirdiğimiz yüzlerce etkinlikte buluşturmanın mutluluğunu yaşadık.
Festivalimizin 20. Gurur Yılında içerisinden geçtiğimiz bu çok zor döneme karşın sizleri 13 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında operadan müzikale, senfoniden film müziğine, barok, klasik, romantik ve çağdaş müzikten avangarda, etnik müzikten caza kadar birbirinden seçkin 15 farklı etkinlik ile 4 farklı mekanda buluşturmayı hedefledik.
Festivalimizi 20. Yılına taşıyarak bize bu gururu yaşatan tüm sanatçılara, sponsor kuruluşlarımıza ve tüm sanatsever izleyicilerimize sonsuz teşekkürlerimizle.

20th Year of The International North Cyprus Music Festival
Ever since the first International North Cyprus music Festival in 2003, we can proudly say that musicians from all over the world and North Cyprus musicians, including orchestras, choirs, operas, ballets and music groups appeared at Ancient Theatre of Salamis, Kyrenia Castle, Bellapais Abbey, Othello Castle and at Kyrenia Amphitheatre.
The 20th International North Cyprus Music Festival, despite enormous difficulties and setbacks has come through with flying colours, and will present to its audiences the 20th Festival from 13th of September to the 31st of October a rich variety of music galore including symphonic, operatric, musical, film, baroque, classical, romantic, contemporary, avant-garde, ethnic and jazz music, in 15 concerts and in 4 different venues.
We would like to thank all musicians, our sponsors and our audiences for their continued support for all the festivals over the years and for the 20th International North Cyprus Music Festival.

#classicalmusic #classicalmusician #musicfestival #musicfestival2022 #classicalmusicfestival #internationalnorthcyprusmusicfestival


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube
Fazıl Say Serenad Bağcan

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


International North Cyprus Music Festival Kıbrıs Müzik Festivali Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali Klasik Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
13 Eylül @ 12:00
Bitiş:
31 Ekim @ 23:30
Festival Kategorisi:

Şehir

Kıbrıs / Cyprus

Yorum Bırakın

Avatar