Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

A Taste of Summer by Sonance Festival

 28 Ağustos 2021     Ankara    170 TL

: /

Sonance Festival tarafından düzenlenen A Taste Of Summer, Ankara ODTÜ Mezunlar Derneği Çim Amfi’de birbirinden farklı DJ ve müzisyenleri ağırlayacak.


Nerede?

ODTÜ MD Çim Amfi Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

4 senedir elektronik müzik severleri açık havada buluşturarak benzersiz deneyimler yaşatan festival A Taste of Summer, yazın tadını çıkartmak isteyenlere farklı müzikal zevkler sunmakta..

Bu sene Joy Grup, Kite, ve Mixmag Turkey’in işbirliğiyle gerçekleşen A Taste Of Summer elektronik müziğin en ikonik isimlerini ağırlıyor. Ankara’nın en köklü etkinlik mekanı Odtü Vişnelik tesislerinde 28 Ağustos tarihinde gerçekleşecek etkinlikte, elektronik müzik severler muhteşem bir görsel ve işitsel bir şöleni deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Bundan önceki etkinlerinde Oliver Huntemann, Victor Ruiz, Giorgia Anguili, Animal Picnic gibi dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlayan A Taste of Summer, yaz sıcaklarının bunalan elektronik müzik severlere ferahlama olanağı tanıyacak.

14:00 / 00.00’a kadar devam edecek ve bir çok yabancı ve lokal sanatçının sahne alacağı A Taste of Summer 2021’de katılımcılar aralıksız müzik eşliğinde doğanın keyfini çıkaracak…

Etkinlik için sınırlı sayıda avantajlı bilet Biletino’da…

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


A Taste of Summer A Taste of Summer by Sonance Festival Sonance Festival Elektronik Müzik Festivalleri

Detaylar

Tarih:
28 Ağustos 2021
Ücret:
170 TL
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın