Yükleniyor Festivaller

A Taste of Summer by Sonance Festival

 16 Haziran 2019 @ 12:00 - 01:00     Ankara

: / /

Burn Sonance Festival tarafından düzenlenen A Taste Of Summer 16 Haziran’da Ankara Mirador Club sahnesinde birbirinden farklı DJ ve müzisyenleri ağırlayacak.


Detaylar

Etkinlik Detayları
Yaz geliyor ve sıcaklar yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı. Hem havuzun tadını çıkarırken hem de Ankara elektronik müzik tarihinin en önemli etkinliklerinden birine şahit olmak ister misiniz?

Sonance Festival ve Kite’ın katkılarıyla gerçekleşecek olan A Taste Of Summer elektronik müziğin en önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor!


Program

Line Up
HVOB (Live)
GIORGIA ANGUILI (Live)
ANIMAL PICNIC
LUNAR PLANE

Demirabi, Deniz Kabu, İbrahim Kiper
Numeric, Ongun Tütüncü, Ortaç Genç
Sayınerr, Serenay & Beste, VIIA (Live)
Yiğit Tekin, Wolfson

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Club Mirador Çankaya Ankara

<h3>LINE-UP</h3>
<strong>Islandman</strong>
Tolga Böyük’ün solo projesi olarak 2010 yılında hayata geçen Islandman, vurmalılarda Eralp Güven, synthesizer ve gitarlarda Erdem Başer’in de katılımıyla izleyicilerine ‘afro beat’ ten ‘krautrock’ a uzanan geniş bir müzikal aralık sunuyor. Her üyesinin kendine has müzikal deneyimini ortaya koyduğu topluluk, 2016 yılında Danimarka’lı plak şirketi ‘Music For Dreams’ üzerinden yayınlanan ilk albümü ‘Ağıt’ ile yerli ve yabancı müzik sahnesinde büyük bir yankı uyandırdı. Grubun geçtiğimiz aylarda aynı plak şirketi üzerinden piyasaya sürülen uzun çaları ‘Rest in Space’ plak ve dijital formatıyla müzik listelerine ilk sıradan giriş yaptı.

Sahnede , synthesizerlarla mekanik ses raylarının üzerinde emprovizelerle yol alan, yeni ses diyarlarını keşfetmeyi amaçlayan bir müzik tasarlanırken; keşfe ortak olmak ya da dans ederek geçen treni uğurlamak izleyicinin seçiminde. .

<strong>Iorie</strong>
Elektronik müziğin başkenti Berlin’den aramıza katılacak Iorie’nin müziği, bedeninizi sarsmak, kalbinizi hareket ettirmek ve zihninizi heyecanlandırmak için tüm temposuyla can atmakta. Yollarda ve seyahatlerinde biriktirdiği sesleri, felsefi sözler ile harmanlayan Iorie ona eşlik eden herkesi Sonance Festival Chill Sahne’de kucaklamaya hazırlanıyor.

<strong>Chaim</strong>
Dünyayı, rüzgarı, ateşi, bedeni ve ruhu birbirine bağlayan zengin ve çeşitli bir müzikal imzaya sahip İsrailli müzisyen Chaim Sonance Festivalde dans pistini gökyüzüne yükseltmeyi hedefliyor.

<strong>Artbat</strong>
Diynamic’in kurucusu Solomun’un ‘Secret Weapon’ olarak adlandırdığı, elektronik müzik dünyasının sunduğu tüm melodileri bir araya getiren Artbat ile Sonance Festival’de eşsiz bir müzik keyfine hazır olun!

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
16 Haziran 2019
Saat:
12:00 - 01:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar