Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller DevRap HipHop Festivali
  • Bu festival geçti.
:

DevRap HipHop Festivali

28 Ağustos 2021 @ 17:00 - 23:30
Ankara 120 TL

Türkçe Rap’in Yıldızları DevRap HipHop Festivali’nde sahne alıyor. Patron, Ati242, Yunus Emre & Frekans, Tahribad-ı İsyan (ZEN-G & ASİL) , Hidra ve Spade427 Ankara’da!


Nerede?

ATO Congresium Ankara

Detaylar

Bir Buluşmadan Çok Daha Ötesi; Kışkırtıcı Bir Toplaşma ‘Devrap’

Hip Hop kültürünün bütün unsurlarının bir arada hayat bulacağı DevRap Hip Hop Festivali, 28 Ağustos Cumartesi günü Ankara Congresium Terasta Hip Hop camiasının birbirinden önemli isimlerini biraraya getiriyor.

Türk Rap müziğinin en önemli isimlerinin sahne alacağı festivalde; Break dans, rap, graffiti ve dj performanslarıyla Hip Hop severlere kendi dünyalarını tam anlamıyla yaşatacak.

Sadece bir müzik türü olmakla kalmayıp yıllar içerisinde köklü bir kültür haline gelen Hip Hop camiasının unutulmayacak buluşması, Patron’un yanı sıra Ati242, Hidra, Zen-G, Asil, Spade427, ve Yunus Emre & Frekans’ın da bulunduğu line up’ıyla Hip Hop severleri heyecanlandıracak. Ankara Congresium Teras’da gerçekleşecek etkinlik gündüz saatlerinde başlayıp gece yarısına kadar eğlenceli aktivitelerle renklenecek.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


DevRap Festivali DevRap HipHop Festivali HipHop Festivali HipHop Festivalleri Rap Festivalleri
Tarih:
28 Ağustos 2021
Saat:
17:00 - 23:30
Ücret:
120 TL
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon