İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmir’i de kahve kokusu saracak

Türkiye’nin en önemli kahve markaları, çeşit çeşit kahveler, eğlence, workshoplar ve muhteşem konserler İstanbul ve Ankara’dan sonra bu kez İzmir’de, İzmir Coffee Festival’de kahve severlerle buluşacak.

Dream Sales Machine tarafından ikinci kez düzenlenen İzmir Coffee Festival, 20-21-22 Ekim tarihleri arasında Karşıyaka Hilltown AVM’de kahve severleri ağırlayacak.

Ünlü isimler Manga, Bedük ve Yüzyüzeyken Konuşuruz’un müzikleriyle eğlence katacağı İzmir Coffee Festival’de, bu yıl kahve severleri alternatif müzik deneyim alanları, çok değerli konuşmacılar, artizan kahve yanı lezzetler ile oldukça zengin bir deneyim bekliyor. 

Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmirlileri eğlenmeye ve nitelikli kahvenin tüm paydaşları ile buluşturacaklarını belirterek, “Festivaller hizmet endüstrisinde olağanüstü büyük bir alanı kapsıyor. Ekosistem kelimesini ülkemizde en güçlü savunan ve bunu gerçekleştirmeyi başarmış proje kahve festivalleri. Markalar için her katmanda, her paydaş marka ile bambaşka bir pazarlama platformu oluşturduk. En değerlisi tüm kahve severler için oldukça güçlü ve büyük bir deneyim platformu yarattık. Kahve festivalleri, gerek ekonomik çıktıları, gerek pazarlama dinamikleri, gerek deneyimleri, gerek bilgi, kültür ve eğlence ile oluşan deneyim ve iletişim ile başka bir başarı öyküsü. İstanbul ve Ankara’dan sonra 20-21-22 Ekim’de İzmir’de olacağız ve şimdide çok heyecanlıyız. İstanbul ve Ankara’da yakaladığımız başarı, keyif ve ilginin çok daha fazlasını İzmir’de de yaşayacağımıza olan inancımız tam.” şeklinde konuştu. 

20-21-22 Ekim’de Karşıyaka Hilltown AVM’de gerçekleşecek 2. İzmir Coffee Festival için biletler Biletino ve BuBilet’te satışta. Biletler gün ve saatlere göre 90-250 TL arasında değişkenlik gösterirken, Media Markt ve Hyundai başta olmak üzere birçok sponsorun ve 150’ye yakın markanın desteğiyle hayata geçirilen festivalin ev sahipliğini ise Hilltown Karşıyaka üstleniyor.

Festivalle ilgili daha fazla bilgi için festival etkinlik sayfasına göz atmanızı öneririz.

İzmir Coffee Fest

Bu yazı en son 2024-03-29 06:47 tarihinde güncellenmiştir.
1 Yorum Var

İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmir’i de kahve kokusu saracak

  • urfa sıra gecesi

    Gördüğüm en iyi etkinliklerden biriydi. Süperdi gerçekten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir