Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Coffee Festival İzmir

 8 Ekim 2021 - 10 Ekim 2021     İzmir

: / /

İzmir Coffee Festival İzmir’de Kahve ve deniz kokusu yeniden birbirine karışacak.


İzmir Arena İzmir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Coffee Festival İzmir, 8-9-10 Ekim 2021 tarihlerinde İzmir Arena’da..

Bir yıl ara ne kadar da uzun geldi değil mi?

Atladığımız 2020 yılının acısını çıkartmaya ve eğlencenin doruklarına hep birlikte varmaya hazır mısınız?

Sosyal mesafe kurallarına tamamen uyarak bu senede eğlenceden vazgeçmeyeceğiz.

Festivalimizin çılgın keçisinin macerası yine çok daha fazla kahve, çok daha fazla firma, çok daha fazla atölye ve çok daha fazla eğlence mottosuyla; Türkiye’nin en büyük kahve festivali olan “LOC Festivals / Leaders of Coffee/ Coffee Festival İzmir”de 8-9-10 Ekim 2021 tarihinde Pınar ana sponsorluğunda İzmir Arena’da…LOC Festivals/Coffee Festival İzmir, 2016 yılından beri toplamda yaklaşık 100.000 ziyaretçi, 310 firma, 55 tedarikçi ve 2400 çalışanla festivallerini gerçekleştirmiştir ve Türkiye’nin en büyük alanına kurulan ilk festivali; ilk ve en büyük konsept festivali olma özelliğini kazanmıştır. Tüm Katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz sayesinde de adını tüm dünyada var olan kahve festivalleri arasına yazdırmayı başarmıştır.

Festival içeriğinde; sosyal mesafe kurallarına ve covid 19 tedbirlerine uyarak gerçekleştirilecek olan; kahve tadımları, barista şovları, sergiler, sürpriz isimlerin sahne performansları ve kahveye dair bilmek istediğiniz birçok şeyi öğrenebileceğiniz atölyeler ve söyleşiler bulunuyor. Tabiki bunların dışında tüm ziyaretçileri birbirinden ilginç sürprizler de bekliyor olacak.Festivalin katılımcı firma profilinde yine her sene olduğu gibi; 3rd wave (3.Dalga) Kahve akımı temsilcileri, kahve çekirdeği ithalatçıları, roasterlar, kavurma makinası, değirmen firmaları, geleneksel Türk kahvecileri, 3. Nesil kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları ve tasarımcılar bulunuyor.İzmir’in ilk özel ve en büyük festivali; sosyal mesafe ve hijyen kurallarını göz önünde bulundurarak eğlencenin yine en iyisini, bilginin en doğrusunu ve keyfin en güzelini sizlere sunacak. İzmir’in denizi, keyfi, modernliği, güzel kızları, yakışıklı erkekleri, eşsiz mutfağı, sanatı, modası, konforu, dansçıları, sporcuları, manzarası ve çok daha fazlası ile tekrar bir arada olacak. Festival saatleri de yine aynı; öğlen 12:00’den gece 24:00’e kadar sürecek ancak covid 19 tedbirleri kapsamında her gün iki seans şeklinde gerçekleşecek ve siz ziyaretçilerimiz istediğiniz seansa bilet alabileceksiniz.

Bu festivalde, kahvenizi elinize alıp denize karşı hamaklarda dinlenebilir, salıncaklarda sevdiklerinizle sallanabilir ya da isterseniz şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. İzmir gibi bir festival denilmesinin sebebi de bu olsa gerek. kahve ve bilgi, sonra da keyif ve eğlence tekrar ön planda olacak. Festivalin gece etkinlikleri de farklı bir boyuta taşınıyor. Tüm gün devam edecek olan canlı performansların ( DJ performans, müzik grupları, dans Showları vb) yanı sıra, her gece sürpriz bir isimle müthiş bir konser sizi bekliyor olacak. Ayrıca eğlence alanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Festival hatırası almak isterseniz alışveriş alanımızı ziyaret edebilirsiniz. Yeme-içme bölümünde ise birçok marka eşsiz lezzetleriyle sizleri bekliyor olacak. Daha detaylı bilgi için www.coffeefestivalizmir.com ‘u ziyaret edebilir ve sosyal platformlarda @izmircoffeefestival hesabını takip edebilirsiniz.İzmir’de beşinci kez düzenlenen kahve festivali deneyimi için de sizleri 8-9-10Ekim’de İzmir Arena’ya bekliyoruz.

Bu sene festivalde neler bulacaksınız?

Bilete dahil hizmetler;
– İkramlar, Tadımlar,
– Cuppingler,
– Konser ve müzik dinletileri,
– Söyleşiler, (Bazı söyleşiler için ön kayıt alınmaktadır)
– Workshoplar (Bazı workshoplar için ön kayıt alınmaktadır)
– Sergi alanları ziyareti,
– Çocuk oyun alanları,
– Yetişkin oyun alanları,
– Spor etkinlikleri,
– Dans gösterileri,
– Latte show gösterileri,
– Barista Showları,
– Sokak sanatları gösterileri

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Coffee Festival İzmir Izmir Coffee Fest İzmir Kahve Festivali Kahve Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
8 Ekim 2021
Bitiş:
10 Ekim 2021
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar