İstanbul Kitap Fuarı’nın Onur Yazarı Nazlı Eray

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan ve 31 Ekim – 8 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın Onur Yazarı Nazlı Eray, teması ise “Kitabın Büyülü Dünyası” olarak belirlendi.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 31 Ekim – 8 Kasım 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek.

Yüzlerce yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı beklenen fuarda, dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinliklerinde ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacak.

ONUR YAZARI; NAZLI ERAY. TEMA; KİTABIN BÜYÜLÜ DÜNYASI

TÜYAP Kültür Fuarları Danışma Kurulu kararıyla, edebiyatımızın üretken kalemlerinden Nazlı Eray 39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı “Onur Yazarı” olarak belirlendi. TÜYAP tarafından yazarın yaşamına ve eserlerine odaklanan bir anı kitabı da hazırlanıyor.

Fuarın teması ise fantastik edebiyattan bilim kurguya edebiyatın büyülü gerçekçilik akımına odaklanarak “Kitabın Büyülü Dünyası” olarak belirlendi.

Festivalle ilgili daha fazla bilgi için festival etkinlik sayfasına göz atmanızı öneririz.

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

Bu yazı en son 2024-03-29 08:33 tarihinde güncellenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir