Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Winter Coffee Fest Boutique

 22 Şubat 2020 @ 12:00 - 23 Şubat 2020 @ 22:00     İzmir

: / / /

İzmir Kahve Festivali, Winter Coffee Fest Boutique LOC Festivals organizasyonuyla 22-23 Şubat’ta Alsancak Garı’nda.


İzmir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

LOC Festivals ekibi yeni bir projeyi daha gerçekleştiriyor. Tarihi Alsancak Tren Garı’nda 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde, 12.00-22.00 saatleri aralığında Winter Coffee Fest Boutique 2020 etkinliği düzenlenecek.
Toplam olarak 35 kahve markasının bulunacağı etkinlikte amaç, kahve severleri sene içinde de nitelikli kahve ile buluşturmak olacak, İzmir Coffee Festival’i devamı olan bu pop-up etkinlikler tekrar workshoplar, kahve tadımları, söyleşiler, stad önü workshopları, yerel gruplar, DJ’ler ve mini konserler bulunacak.
Katılımcı kafelerde, Alsancak Tren Garı’nın tarihi havasında nitelikle dünya kahvelerinin tadına bakabilir, beğendiğiniz markaların ürünlerini satın alabilir, kendi alanlarında uzmanlaşmış baristalara merak ettiklerinizi sorabilir, yemek alanında yemek yiyebilir, kahvenizi tarihi vagonlar arasında keyifle yudumlayabilir, çalıştığı konuda uzman markaların workshoplarında bilgi edinebilir, selfie alanlarında ise gününüzü kalıcı hale getirmek için fotoğralar çekilebilirsiniz.
Kahvenin mükemmel evrenine kısa bir yolculuk yaparak, 22-23 Şubat 2020 tarihlernde Alsancak Tren Garı’nın tarihi havasında, kahve kokusunu bir kere daha içinize çekerek hissetmeye bekleriz.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
22 Şubat 2020 @ 12:00
Bitiş:
23 Şubat 2020 @ 22:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar