Yükleniyor Festivaller

Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali

 19 Ocak 2020 @ 12:00 - 21:00     İzmir    Ücretsiz

: /

Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali, her yıl ocak ayının üçüncü pazar günü  yapılmaktır. İzmir’in Selçuk ilçesinde yapılan festivalin bu yıl 38.’si düzenlenecek.


Detaylar

19-20 Ocak 2019 tarihinde 37. Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali Pamucak Güreş Arenası’nda gerçekleşti. Yaklaşık 124 devenin katıldığı güreş, binlerce güreş severi Selçuk’ta buluşturdu. Güzel havayı fırsat bilen güreş severler İzmir’in yanı sıra çevre illerden de Selçuk’a akın etti. Binlerce kişiyi buluşturan Pamucak’ta her yaştan vatandaş güreş heyecanını yaşamanın yanı sıra; davul, zurna ve maniler eşliğinde doyasıya eğlendi. Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali’nden bu yıl da geride renkli görüntüler kaldı.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Selçuk İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
19 Ocak 2020
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.selcuk.bel.tr/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar