Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

What’s Happening Festivali

 9 Aralık 2021 @ 12:00 - 12 Aralık 2021 @ 23:30     Erzurum

: /

What’s Happening Festivali Sway Hotel Palandöken’de seyircisiyle buluşuyor.


Nerede?

Palandöken Erzurum

Kim Düzenliyor?

Sway Hotel      

Detaylar

devamını oku... kapat

Sway Hotels’in 10’uncu yıl kutlama etkinliklerinin ilki olan What’s Happening, 9-12 Aralık tarihleri arasında Palandöken’in muhteşem atmosferinde gerçekleşecek.

Dört günlük bu özel deneyimlerle dopdolu festivalde, gün içinde kayak keyfini sonuna kadar yaşarken, kar manzarasının tadını çıkarıp, Cansu Durucan & Taylan Aktuğ tarafından gerçekleştirilecek Nefes ve Harmoni terapilerine katılabilir ve gün batımı sırasında ve akşamın ilerleyen saatlerinde ülkenin en önemli DJ’lerinin unutulmaz performanslarının tadını çıkarabilirsiniz.

Festivalde 3 gün boyunca sahne alacak DJ’ler ise kendi alanındaki önemli isimler. Çocukluk arkadaşları Ata, Semih ve Aytek’ten kurulu Avangart Tabldot, ülkemiz eğlence sektörünün önemli isimlerinden Memo Garan ve kendisi gibi DJ’lik yapan oğlu Emre Garan’ın ortak projesi Garan & Garan, Murathan Özbek ve başarılı prodüktör Zeynep Erbay gibi önemli DJ’lerin setlerinden oluşacak müzik ve eğlence dolu saatler sizleri bekliyor.

 

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


What's Happening What's Happening Festivali Kar Festival

Detaylar

Başlangıç:
9 Aralık 2021 @ 12:00
Bitiş:
12 Aralık 2021 @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Erzurum / Türkiye

İlçe

Palandöken

Yorum Bırakın

Avatar