Yükleniyor Festivaller

Malatya Uluslararası Film Festivali

 15 Kasım 2020 @ 12:00 - 19 Kasım 2020 @ 23:30     Malatya

: /

Malatya Uluslararası Film Festivali 15-19 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılması bekleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Malatya Uluslararası Film Festivali her yıl Kasım ayında Malatya Valiliği’nin koordinasyonunda, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda,  Malatya Kayısı Araştırma-Geliştirme ve Tanıtma Vakfı tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Battalgazi Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi ve İnönü Üniversitesi’nin destekleri ile düzenlenmektedir.Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Yeşilyurt Malatya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
15 Kasım 2020 @ 12:00
Bitiş:
19 Kasım 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://malatyafilmfest.org.tr/

Şehir

Malatya / Türkiye

Organizatör

Malatya Büyükşehir Belediyesi
Telefon:
(0422) 377 10 00
E-posta:
info@malatya.bel.tr
Website:
http://www.malatya.bel.tr/

Yorum Bırakın

Avatar