Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali

 22 Aralık 2022 @ 12:00 - 25 Aralık 2022 @ 23:30     İstanbul

: / /

5. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali 22-25 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.


Nerede?

Bahçeşehir Üniversitesi İstanbul

Kim Düzenliyor?

Kızılay      

Detaylar

devamını oku... kapat

Gelenekselleştirme amacını taşıdığımız Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali “İnsana dost olmak, fikre dost olmak, komşuya dost olmak, coğrafyaya dost olmak, tarihe dost olmak, kendi vücuduna dost olmak, görünene ve görünmeyene dost olmak” düşüncesinden hareketle dostluk üzerine yaratılmış; insan ile evrenin ilişkisini, doğrudan ya da dolaylı bir şekilde konu edinen her çeşit ve formattaki film formunu seyirciyle buluşturmayı hedefliyor. En geniş anlamıyla dostluk kavramını, güncel sanatların en etkili formlarından biri olan sinema yoluyla yeniden okumak, düşünmek ve hayatımızdaki yansımalarını çoğaltmak niyetiyle, festival kapsamında çeşitli konferanslar, söyleşiler, atölyeler, yarışmalar ve film gösterimleriyle farkındalık oluşturmak istiyoruz.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:


Dostluk Film Festivali Dostluk Kısa Film Festivali Kızılay Dostluk Film Festivali Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali Uluslararası Kızılay Dostluk Film Festivali Film Festivalleri Kısa Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
22 Aralık 2022 @ 12:00
Bitiş:
25 Aralık 2022 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın