Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Blogger Festivali

 27 Ekim - 29 Ekim     Antalya

: /

Bu yıl ilk kez yapılacak Uluslararası Blogger Festivali sizlerle… Kemer Belediyesi, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve sivil toplum kuruluşları iş birliğince düzenlenecek festivale, Türkiye´nin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Belarus ve Kazakistan’dan ünlü bloggerler katılacak.


Akka Antedon Otel Kemer Antalya

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

27 Ekim’de Beldibi Mahallesindeki Akka Antedon Otel’de konuşmaların ve eğitimlerin yapıldığı bir programla başlayacak olan festival kapsamında bloggerler, Kemer´de tanıtım videoları ve fotoğrafları çekecek.

Festival kapsamında Kemer’deki tarihi yerler, antik kentler, dünyaca ünlü sahilleri, cazibe merkezleri ve gezilip görülecek diğer yerleri görüntüleyecek olan bloggerler, çektikleri görüntüleri kendi sosyal medya hesaplarında paylaşacak. Büyük bir bölümünün Kemer’den geçtiği tarihi Likya Yolu’nda da yürüyüş yapacak olan bloggerler, 28-29 Ekim tarihlerinde de Kemer’in fazla bilinmeyen turistik yerlerini gezecek.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Antalya Festivali Blogger Festivali Uluslararası Blogger Festivali

Detaylar

Başlangıç:
27 Ekim
Bitiş:
29 Ekim
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.kemer.bel.tr/tr

Şehir

Antalya / Türkiye

İlçe

Kemer

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar