Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Uluslararası Blogger Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Uluslararası Blogger Festivali

27 Ekim 2021 - 29 Ekim 2021

Bu yıl ilk kez yapılacak Uluslararası Blogger Festivali sizlerle… Kemer Belediyesi, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve sivil toplum kuruluşları iş birliğince düzenlenecek festivale, Türkiye´nin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Belarus ve Kazakistan’dan ünlü bloggerler katılacak.


Nerede?

Akka Antedon Otel Kemer Antalya

Detaylar

27 Ekim’de Beldibi Mahallesindeki Akka Antedon Otel’de konuşmaların ve eğitimlerin yapıldığı bir programla başlayacak olan festival kapsamında bloggerler, Kemer´de tanıtım videoları ve fotoğrafları çekecek.

Festival kapsamında Kemer’deki tarihi yerler, antik kentler, dünyaca ünlü sahilleri, cazibe merkezleri ve gezilip görülecek diğer yerleri görüntüleyecek olan bloggerler, çektikleri görüntüleri kendi sosyal medya hesaplarında paylaşacak. Büyük bir bölümünün Kemer’den geçtiği tarihi Likya Yolu’nda da yürüyüş yapacak olan bloggerler, 28-29 Ekim tarihlerinde de Kemer’in fazla bilinmeyen turistik yerlerini gezecek.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Antalya Festivali Blogger Festivali Uluslararası Blogger Festivali
Başlangıç:
27 Ekim 2021
Bitiş:
29 Ekim 2021
Antalya
Antalya
Antalya, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon