Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali

 16 Ekim @ 12:00 - 7 Kasım @ 21:00     Eskişehir

: /

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Tiyatro Festivali her yıl Ekim ve Kasım aylarında düzenleniyor.

13984237
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali, tiyatro sanatında güncel uygulamaların, oyunculuk eğitim sürecine yansımalarının araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından bir bilimsel araştırma projesi olarak tasarlandı.

Festivalde yurt içinden ve dışından farklı üsluplara sahip topluluklar performanslarını sahneleyecek. Yerli ve yabancı tiyatro sanatçıları ve eğitmenler tarafından atölye çalışmaları, söyleşiler yapılacak.

Festival boyunca, Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü öğrencilerinin, öğretim elemanlarının, konuk sanatçıların ve eğitmenlerin deneyimlerinden elde edilen veri, ülkemizde oyunculuk eğitimi veren okullarla paylaşılacak….

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Anadolu Üniversitesi Eskişehir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Ekim @ 12:00
Bitiş:
7 Kasım @ 21:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://autiyatrofest.com/

Şehir

Eskişehir / Türkiye

Organizatör

ABS Yapım

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar