Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali

 16 Ekim 2021 - 7 Kasım 2021     Eskişehir

: /

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Tiyatro Festivali her yıl Ekim ve Kasım aylarında düzenleniyor.


Anadolu Üniversitesi Eskişehir
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali, tiyatro sanatında güncel uygulamaların, oyunculuk eğitim sürecine yansımalarının araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından bir bilimsel araştırma projesi olarak tasarlandı.

Festivalde yurt içinden ve dışından farklı üsluplara sahip topluluklar performanslarını sahneleyecek. Yerli ve yabancı tiyatro sanatçıları ve eğitmenler tarafından atölye çalışmaları, söyleşiler yapılacak.

Festival boyunca, Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü öğrencilerinin, öğretim elemanlarının, konuk sanatçıların ve eğitmenlerin deneyimlerinden elde edilen veri, ülkemizde oyunculuk eğitimi veren okullarla paylaşılacak….

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali Tiyatro Festivali Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro Festivali Tiyatro Festivalleri Uluslararası Festivaller

Detaylar

Başlangıç:
16 Ekim 2021
Bitiş:
7 Kasım 2021
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Eskişehir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar