Yükleniyor Festivaller

Bingöl Kısa Film Festivali

 7 Ekim @ 12:00 - 11 Ekim @ 21:00     Bingöl

: /

Bingöl Kısa Film Festivali, her yıl Ekim ayında yapılmaktadır.

13204818
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bingöl

Bingöl, tarihi Urartu Yolu üzerinde, kültürlere ev sahipliği yapmış Zağ Mağaralarının eşlik ettiği, şifalı kaplıcaları ve efsane kartal hikayeleri ile ilginç bir coğrafyada bulunmaktadır. 2. Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali ödül ismini, Bingöl'le özdeşleşen kartaldan almaktadır; payidarlığı, gücü ve bilgeliği temsil eden kartal, önemli bir sembol olarak yüzyıllar boyunca yöre insanının kültüründe yaşam bulmuş, folklorik efsanelerin başrol oyuncusu olmuştur. ‘Altın Kartal Ödülleri’ bu yıl 8 Ekim - 12 Ekim tarihleri arasında Bingöl İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Bingöl Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilecektir.  2. Bingöl Uluslararası Kısa Film Festivali, İde Yapım organizasyonunda önemli bir sanat etkinliği ile Bingöllü sanat severlerle buluşacaktır.

Amacımız, ‘Altın Kartal Ödüllerini’ bundan sonraki yıllarda zenginleşecek içeriği ile ulusal ve uluslararası alanlarda önemli  kültür – sanat etkinliklerinden biri olmasıdır.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
7 Ekim @ 12:00
Bitiş:
11 Ekim @ 21:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.bingolkisafilm.org/

Şehir

Bingöl / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar