Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uludağ Yaz Festivali

 28 Ağustos - 29 Ağustos     Bursa

: / /

Uludağ Yaz Festivali 28-30 Ağustos tarihlerinde Bursa Karinna Hotel Uludağ’da…


Bursa

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Uludağ’ın yemyeşil, büyüleyici doğasında sahnede kimler bize eşlik ediyor? 👀

Rock, Rap ve Elektronik müziğin öncü isimleriyle Uludağ’ın zirvesinde sınırsız eğlence için buluşuyoruz. Sen de yıldız isimlerin canlı performansları eşliğinde unutulmaz bir festival deneyimi yaşamak istiyorsan hemen yerini ayırt… 🥳Uludağ’da bu yaz bir başka olacak!

28-30 Ağustos’ta Karinna Hotel Uludağ’da…

Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezi Uludağ’da Türkiye’nin en popüler sanatçı ve DJ’leri, ilk defa yaz ayında bambaşka bir festival konseptiyle sizler ile buluşuyor.

Ülkemizin kış turizmi açısından en önemli merkezlerinden ve Marmara Bölgesi’nin yegâne kış tatil yerlerinden biri olan Uludağ’da alışılagelmişin dışında bir tarihte düzenlenecek olan Uludağ Yaz Festivali, katılımcılarına 2 gece 3 gün boyunca bambaşka bir festival deneyimi sunmayı amaçlıyor. Uludağ Yaz Festivali birbirinden önemli isimlerin sahne performansları dışında workshoplar, doğa yürüyüş ve aktiviteleri, çeşitli yarışmalar ve aktiviteler ile 48 saat boyunca sınırsız eğlence sunuyor.
Katılımcılarına unutamayacakları anlar yaşatacak olan Uludağ Yaz Festivali 28-30 Ağustos’ta bir ilki gerçekleştirmek için müzik, doğa ve eğlence severler ile buluşuyor.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Uludağ Festivali Uludağ Yaz Festivali Yaz Festivali

Detaylar

Başlangıç:
28 Ağustos
Bitiş:
29 Ağustos
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
www.uludagyazfestivali.com

Şehir

Bursa / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar