Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Uludağ Yaz Festivali

 5 Ağustos @ 14:00 - 7 Ağustos @ 23:30     Bursa    110 TL

: / /

Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezi Uludağ’da Türkiye’nin en popüler sanatçı ve DJ’leri, yaz ayında bambaşka bir festival konseptiyle sizler ile buluşuyor.

Bilet Satın Al


Uludağ Bursa

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Uludağ’ın yemyeşil, büyüleyici doğasında sahnede kimler bize eşlik ediyor? 👀

Rock, Rap ve Elektronik müziğin öncü isimleriyle Uludağ’ın zirvesinde sınırsız eğlence için buluşuyoruz. Sen de yıldız isimlerin canlı performansları eşliğinde unutulmaz bir festival deneyimi yaşamak istiyorsan hemen yerini ayırt… 🥳Uludağ’da bu yaz bir başka olacak!

Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezi Uludağ’da Türkiye’nin en popüler sanatçı ve DJ’leri, ilk defa yaz ayında bambaşka bir festival konseptiyle sizler ile buluşuyor.

Ülkemizin kış turizmi açısından en önemli merkezlerinden ve Marmara Bölgesi’nin yegâne kış tatil yerlerinden biri olan Uludağ’da alışılagelmişin dışında bir tarihte düzenlenecek olan Uludağ Yaz Festivali, katılımcılarına 2 gece 3 gün boyunca bambaşka bir festival deneyimi sunmayı amaçlıyor. Uludağ Yaz Festivali birbirinden önemli isimlerin sahne performansları dışında workshoplar, doğa yürüyüş ve aktiviteleri, çeşitli yarışmalar ve aktiviteler ile 48 saat boyunca sınırsız eğlence sunuyor.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube
Ceza Duman Mavi Gri Sagopa Kajmer Yüzyüzeyken Konuşuruz

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Uludağ Festivali Uludağ Yaz Festivali Yaz Festivali

Detaylar

Başlangıç:
5 Ağustos @ 14:00
Bitiş:
7 Ağustos @ 23:30
Ücret:
110 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Bursa / Türkiye

İlçe

Uludağ

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar