Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Sound Of Europe Festival

 22 Eylül @ 12:00 - 26 Eylül @ 23:30     Farklı Şehirler    Ücretsiz

: / / / /

Sound Of Europe Festival #2, 22-24 Eylül tarihlerinde Ankara, İstanbul ve İzmir’de aynı anda gerçekleşiyor. Festival 26 Eylül’de de Hatay’da…


Nerede?

Ankara Hatay İstanbul İzmir


Detaylar

devamını oku... kapat

Bu sene ikinci edisyonuyla 22, 23 ve 24 Eylül 2023’te İstanbul, Ankara ve İzmir‘de müzikseverleri bir kez daha bir araya getirmeye hazırlanan Sound of Europe Festivali’nde, Türkiye’den  yer alacak müzik grupları, müzik atölyeleri ve konuk sanatçılar açıklandı.

Bu yılın sanatçı seçkisi, Avrupa ve Türkiye’nin enerjik ve çeşitli seslerinin güzel bir karışımı ve hepsi 22, 23 ve 24 Eylül 2023’te gerçekleşiyor.  İstanbul Alan Kadıköy, Ankara Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Atatürk Parkı ve İzmir Bostanlı Seyir Terası olmak üzere üç farklı noktada gerçekleşecek 30’dan fazla konserde herkes için bir şeyler var! Üç gün boyunca, Avrupa ve Türkiye’den, 70’ten fazla yabancı ve yerli sanatçının performanslarını deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Sound of Europe Avrupa Birliği Yaratıcı Avrupa Programı tarafından desteklenen Avrupa ağlarından EUNIC’in (Avrupa Birliği Ulusal Kültür Enstitüleri) İstanbul ve Ankara kümelerinin girişimi ve Kadıköy ile Çankaya ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri’nin katılımı ile hayata geçirilmektedir.

*Konserler ücretsizdir.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Sound Of Europe Festival

Detaylar

Başlangıç:
22 Eylül @ 12:00
Bitiş:
26 Eylül @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Farklı Şehirler / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar