Yükleniyor Festivaller

Silivri Motosiklet Festivali

 4 Temmuz 2019 @ 12:00 - 7 Temmuz 2019 @ 23:30     İstanbul

: / / / /

Silivri Motosiklet Festivali, 4-7 Temmuz’da İstanbul Silivri’de düzenlenecek.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Silivri Sahili Silivri İstanbul

<strong>6 Eylül Perşembe: KAMP ATEŞİ GÜNÜ</strong>

Bu günde festivalimize konaklamalı gelecek misafirlerimiz için geleneksel büyük kamp ateşimiz yakılacak yerel genç sanatçılarımızca kamp ateşi başında müzik dinletileri yapacaktır.

<strong>7 Eylül Cuma: MOTOSİKLETLERİ FARK EDİYORUM GÜNÜ</strong>

Bu günde tüm gün boyunca etkinlik alanımızda konusunda uzman kişilerce söyleşiler yapılacak halkımızın bilinçlenmesi için tanıtıcı ve bilgilendirici broşürler dağıtılacaktır. Aynı günün akşamında çeşitli sanatçılarımızca konserler verilecek halk dansları ekiplerimiz sahne alacaktır.

<strong>8 Eylül Cumartesi: KADIN MOTORCULARA SAYGI GÜNÜ</strong>

Bu günde Ülkemizin en önde gelen kadın motosikletçileri misafirimiz olarak söyleşiler yapacak aynı zamanda yaşamda olması gerektiği gibi trafikte de kadına saygı duyulması gerektiği anlatılıp kadınların motosiklet kullanıcısı olmasına teşvikler yapılacak.Akşamın da ise yine Ülkemizin en tanınmış guruplarından 50. sanat yılını kutlamakta olan <strong>MOĞOLLAR</strong> gurubu sahne alacaktır. MOĞOLLAR gurubunun yanı sıra çeşitli süpriz sanatçılar ve halk dansları ekipleri sahne alacaktır.

<strong>9 Eylül Pazar: USTALARA SAYGI GÜNÜ</strong>

Bu günde bir ömrü motosiklet üzerinde geçirmiş olan yaşlılarımız büyüklerimiz ve duayenlerimiz misafirimiz olarak söyleşiler yapacak ve kendilerini onurlandırılacaktır bu etkinlğimizin bitimiyle festivalimiz sona erecek en son  misafirimiz gidene dek tüm kulübümüz alanda olacaktır.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Temmuz 2019 @ 12:00
Bitiş:
7 Temmuz 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,
Website:
https://www.instagram.com/silivrimk/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar